Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
ОСТАННІ
ПУБЛІКАЦІЇ
русский

Сонячні панелі на сторожі екології та комфорту

І раптом "сонце померкне, і місяць не дасть свого світла, і зорі спадатимуть з неба", але не лякайтесь, це не біблійний кінець світу, а прозаїчне відключення електроенергії.
"Хай буде світло!" - cкажете ви і запустите резервну систему енергопостачання вашого будинку, в той час, як менш заповзятливі сусіди будуть метатися в пошуках свічок, ліхтариків і періодично дзвонити в різноманітні інстанції з текстами, генерація яких не вимагає вищої освіти.
Додивившись улюблений фільм, прийнявши теплу ванну і насолоджуючись гарячою кавою, ви в душі подякуйте Бога за тих, кого відвідала іскрометна ідея використання енергії сонця на благо середньостатистичного обивателя.

Назад, в історію! У пошуках гелевого акумулятора

З перших же днів винаходу електрики, людство потрапило в небувалу залежність від нього. До створення "наркотику" доклали руку видатні уми Алессандро Вольта, Луїджі Гальвані, Андре-Марі Ампер. Майкл Фарадей створив теоретичні основи елекролітів, а в 1859 році французький фізик Гастон Планте розробив перезаряджувану батарею на кислотно-свинцевій основі, яка і стала прототипом нинішнього акумулятора. Ідея ж перетворення електроліту в гель належить німецькому аптекарю Якову Зонненшайну, за сумісництвом - фотографу, який підсипав силікат і формалін в автомобільний акумулятор, що використовувався для підзарядки спалаху. Будучи істинним арійцем, він ніяк не міг миритися з тим, що його одяг має неакуратний вигляд через регулярне проливання електроліту, і вирішив таким чином перетворити його рідку консистенцію в гелеподібну. Так з'явилися перші гелеві акумулятори.

Цей принцип донині використовується в гелевих акумуляторах, використовуваних для систем безперебійного живлення в альтернативній енергетиці, що переробляє сонячну енергію в електричну. Гелеві акумулятори можуть багаторазово заряджатися - розряджатися за рахунок збереження своєї ємності, можуть довго перебувати в розрядженому стані, маючи власний низький заряд, але не витримують температуру вище +45 градусів Цельсія.

Сонячні панелі та їх монтаж

Сонячні панелі розташовуються на даху, максимально орієнтуючись на південь і можуть являти собою як послідовний, так і паралельний ланцюжок енергоносіїв. Існують автоматичні системи переорієнтації кута нахилу сонячних панелей для максимального накопичення сонячної енергії. Ефективність перетворення енергії сонця в електричну залежить від матеріалу, з якого виготовлений сонячний елемент, і коливається від 5,15% у органічних полімерів до 32% у багатошарових фотоелементів.

Для створення альтернативної системи електропостачання приватного будинку, необхідно придбати гелевий акумулятор і підключити його до сонячних батарей, попередньо змонтованих на даху будинку. Незважаючи на те, що в складі акумулятора міститься свинець, його пари нейтралізуються і накопичувальна батарея може знаходитися в житлових приміщеннях, не займаючи багато місця. Від акумулятора накопичена енергія надходить в інвертор, який перетворює постійний струм в змінний і подає в електромережу приватного будинку.

Використання сонячних батарей - екологічно чиста система енергозабезпечення, що не завдає шкоди навколишньому середовищу, впроваджується повсюдно при будівництві приватного житла для систем резервного електропостачання.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті