Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
ОСТАННІ
ПУБЛІКАЦІЇ
русский

Система автономного електропостачання будинку

Якщо ви є власником свого будинку, то напевно ви знаєте про проблеми електрифікації або вже готуєтеся зіткнутися з ними. Крім того, багато власників своїх осель хочуть користуватися всіма послугами і корисними речами, які пропонують новинки сучасних рішень електропостачання. Вони бажають збільшити безпеку, максимально стабілізувати напругу, впровадити системи економії електроенергії, а також поставити надійні системи автономного електропостачання приватного будинку.

Такі послуги можна замовити безпосередньо в компанії, яка спеціалізується на електропостачанні і добре розбирається в сучасних тенденціях і якості. Давайте детально розберемо автономні системи і подивимося на тонкощі їх використання.

Хочемо зауважити, що система автономного електропостачання будинку просто необхідна для тих домовласників, які живуть в районах з поганим рівнем подачі електроенергії, або там, де немає ніякої можливості підключення до центральної електромережі. Всі такі системи ділять на два типи:

  1. Системи, що забезпечують безперебійне живлення;
  2. Системи з вбудованим додатковим (резервним) джерелом живлення.

Система резервного електропостачання заміського будинку може також працювати спільно з системою безперебійного живлення. Це дуже цікаве використання спільних рішень, які забезпечать хорошу працездатність електромережі до того моменту, поки вона не переключиться на резервне джерело живлення.

В якості резервного джерела можуть служити як акумулятори так і генератори. Акумулятори найбільш часто використовуються для одного, двох споживачів, тобто на невелику групу, при цьому вони отримують своє джерело живлення і в разі його відключення страждає тільки невелика група, яка його використовувала. Така інверторно-акумуляторна система резервного електропостачання дуже часто поширена в сучасних багатоквартирних будинках.

У свою чергу застосування потужних генераторів можна використати для цілого будинку і розподіляти на всіх споживачів відразу. Правда при відключенні генератора, постраждають практично всі користувачі. Крім того, власники будинків повинні подбати про автоматичне включення генератора, у разі відключення від центральної електромережі. Такі пристрої називаються АВР - пристрої автоматичного введення резерву.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті