Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
ОСТАННІ
ПУБЛІКАЦІЇ
русский

Електрогенератори. Різні класифікації електрогенераторів

Щоб купити генератор, який буде задовольняти всім вашим вимогам, необхідно мати хоча б поверхневе уявлення про технічні властивості і різновиди даного виду пристроїв. Сучасні моделі можуть сильно відрізнятися за своєю конструкцією, що призвело до появи відразу декількох класифікацій за різними ознаками.

Класифікація генераторів за типом використовуваного палива

Генератори, що працюють на бензині, здатні забезпечити роботу малопотужних електроприладів на короткий проміжок часу. Паливо для них найпростіше знайти, а їх компактність робить їх відмінним вибором для нетривалих робіт на вулиці чи в гаражі, або в якості джерел резервного живлення в разі непередбачених відключень світла.

Компактні електростанції на дизельному паливі здатні працювати набагато довше і при цьому дають електрострум значно більшої потужності. У порівнянні з бензиновими моделями, такі пристрої мають дещо більшу вартість і складніші в технічному обслуговуванні.

Генератори, які використовують природний газ, можуть мати різні параметри потужності, а отже, можуть бути як резервним, так і постійним джерелом електроструму. Їх перевага полягає насамперед у екологічності, а також у можливості підключення до магістрального газопроводу, що дозволить дешево конвертувати побутовий газ в електроенергію.

Класифікація за типом електричної схеми

Також генератори можуть мати різні технічні схеми, генеруючі електричний струм, що дозволяє ділити такі пристрої на три інших типи.

  1. Синхронні моделі характеризуються більш чистим струмом, які при цьому мають підвищену стійкість до перепадів напруги і перевищення стандартного навантаження. Вони найкраще підійдуть для приладів, які вимагають для своєї роботи високий пусковий струм.
  2. Асинхронні генератори мають більш низьку ціну, у порівнянні з попереднім типом, але при цьому вони набагато гірше переносять пікові навантаження. Однак простота конструкційної схеми дає підвищений захист від коротких замикань.
  3. Генератори інвентерного типу володіють найбільшими показниками економічності (витрачають менше палива для створення такої ж кількості струму) і дають якість струму, порівняну з синхронними моделями. Такі якості роблять дані компактні електростанції відмінним вибором для живлення складних пристроїв, чутливих до перепадів напруги.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті