Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
ОСТАННІ
ПУБЛІКАЦІЇ
русский

Електросамокат razor

Компанія Razor - світовий лідер з виробництва електросамокатів та інших видів транспорту на електричних двигунах. Зовсім недавно флагман серед виробників самокатів відкрив представництво в Московії, і представив новий модельний ряд.

Також у компанії з'явився російськомовний сайт, де представлений широкий асортимент електросамокатів як для дітей, так і для дорослих.

Будь-який електросамокат razor відрізняється оригінальністю, кожна модель, чи то для дорослих, чи для дітей має свою родзинку. Завдяки креативному підходу до розробки і виробництва електросамокатів компанія razor не раз завойовувала нагороди. Наприклад, в 2012 році модель Razor eSpark з іскристими гальмами завоювала пальму першості на ринку США.

Відомий американський журнал "PARENTS" нагородив одну з моделей електросамоката компанії Razor престижною премією - Іграшка року. Ще більш престижний журнал "TIME", також нагородив інший електросамокат razor премією Іграшка року. У найвідомішому інтернет-магазині Amazon, електросамокати компанії Razor стали справжнім хітом, і отримали найвищий рейтинг.

Шалена популярність електросамокатів razor нарешті починає докочуватися до магазинів Московії, а нещодавно у її столиці відкрився офіційний магазин компанії, де можна буде не лише придбати електросамокат, а й влаштувати тест-драйв.

Не варто думати, що компанія Розор турбується тільки про зовнішній вигляд своєї продукції, так як товар в основному призначений для дітей, виробник в першу чергу турбується про безпеку своєї продукції.

Кожен електросамокат razor обладнаний спеціальними засобами автоматичного відключення електродвигуна при перевантаженнях, завдяки чому можна уникнути поломки мотора чи навіть його загоряння. Гальма на електросамокатах можуть бути або барабанні, або дискові, і ті й інші моментально реагують на натискання ручки гальма і міцно фіксують колесо.

Рами електросамокатів Розор завжди виглядають яскраво і соковито але, не дивлячись на гламурний вигляд вони зроблені з міцних сплавів алюмінію, і здатні витримувати великі навантаження, навіть дитячі моделі розраховані на максимальну вагу 100 і більше кг.

Елетросамокати ще не встигли завоювати шалену популярність у покупців Московії, однак з появою на нашому ринку компанії Розор, хочеться вірити в те, що цей екологічно чистий вид транспорту дуже швидко завоює серця москалів.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті