Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
ОСТАННІ
ПУБЛІКАЦІЇ
русский

Автоматизація і сучасність.

Особливо поглиблюватися і пояснювати докладно, що таке автоматизація, думається, сенсу немає. Це поняття знайоме всім, від школяра до пенсіонера. Говорячи по-простому, автоматизація, - це організація і управління яким-небудь процесом без участі людини, найчастіше, за допомогою якого-небудь пристрою і алгоритму.

Автоматизація в наш час охоплює практично всі сфери людської діяльності, від підтримки мікроклімату в приміщенні, як наприклад тут , до управління технологічними процесами в більш серйозних галузях промисловості, в нафто- газовидобуванні, тощо.

Потреба в автоматизації виникла ще в глибоку давнину і постійно зростала в процесі розвитку людських потреб і засобів виробництва. Винахід будь-якого нового засобу пересування чи виробництва (автомобіль, літак, паровоз, друкарський верстат тощо) згодом викликав необхідність вдосконалення, підвищення комфорту, безпеки для оточуючих і само собою, зручності в управлінні.

Винахід електрики, радіо, напівпровідників, мобільного зв'язку і тд щоразу виводило можливості управління і автоматизації різними процесами на якісно новий рівень.

Сучасні засоби автоматизації, - контролери, різні датчики та виконавчі пристрої в поєднанні з сучасними засобами передачі інформації надають воістину необмежені можливості в управлінні та автоматизації будь-яких за складністю процесів.

Сьогодні нікого вже не здивуєш ні автоматами з виробництва будь-яких продуктів, ні повністю автоматизованою лінією по виробництву складних електропобутових приладів чи обладнання, а про домашніх помічників у побуті, - автопралки, посудомийки та роботи-пилососи і говорити не доводиться.

Але насправді автоматизація важлива не тільки для таких простих, всім відомих випадків, для задоволення наших побутових і матеріальних потреб.

Набагато більш істотне значення автоматизація має для процесів в різних галузях промисловості, де людський фактор, помилка, несумлінність, недбалість чи некомпетентність людини може зіграти ключову роль не тільки для якості якого-небудь виробу, але й для життя і безпеки багатьох людей. Крім цього, є випадки, коли без автоматизації технологічного процесу останній, через його складність чи небезпеку для здоров'я просто не був би можливий.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті