Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

На що слід звернути увагу при виборі очищувача повітря.

очищувач повітряПовітроочисники використовуються для очищення повітря від хвороботворних вірусів і бактерій, пилу та інших частинок. Вони також усувають неприємні запахи і вбивають цвілеві грибки.

Хороший очищувач повітря має високу ефективність, яку можна оцінити за такими показниками:

- Рівень очищення повітря ( у деяких моделей він коливається в межах від 85 до 99,99 % залежно від типу системи для очищення ) ;
- Який обсяг повітря очищається за одиницю часу (годину ) ;
- Енергоємність ;
- Частоти зміни фільтрів ;
- Ступінь відтвореного шуму;
- Додаткові опції ;
- Дизайн.

Для того щоб вибрати кращий очищувач повітря з усіх відомих слід з'ясувати особливості кожного.

1. Фотокаталітичні очисники повітря. Їм властивий найвищий показник чистоти. В основі лежить застосування каталізатора і ультрафіолету, завдяки яким органічні молекули окислюються до безпечних для людини речовин: воду і вуглекислий газ. При цьому досягається максимально можливе очищення від вірусів і бактерій. Дані функції очищення виконують практично всі моделі кондиціонерів від провідних виробників. Тому можна з вигодою поєднати кондиціювання та очищення повітря, для цього слід просто кондиціонер купити. Але у очищувачів з фотокаталітичних фільтром є один недолік - неповна фільтрація пилу. Щоб усунути цей негативний момент такі очисники повітря оснащують НЕРА - фільтрами. І тоді фотокаталітичні очищувачі стають практично позбавленими усіляких недоліків.

2. Очисники з функцією миття повітря. Ці пристрої очищають повітря при його прогоні крізь дрібноодисперсний водяний пил. При цьому відбувається ретельне очищення від пилу, але впоратися з органічними забруднювачами, включаючи біологічні агенти, вони не в змозі.

3. Побутові очищувачі повітря, оснащені пиловими фільтрами. Це прилади з НЕРА - і механічним вугільним фільтрами. Механічні фільтри проводять попереднє очищення повітря від, наприклад, тополиного пуху чи вовни тварин. А вугільні - затримують органічні забруднення, що викликають неприємні запахи. Тонке очищення здійснює НЕРА -фільтр. Якщо брати в цілому, то такі очищувачі вловлюють до 99 % всіх видів забруднюючих компонентів. Вони - найпоширеніші і популярні, завдяки високій ефективності і демократичній ціні.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті