КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Встановлення кондиціонерів.

На сьогоднішній день кондиціонери стоять в лінійці найбільш затребуваних видів побутової техніки. Це цілком зрозуміло, адже літня погода робить комфортне життя без цих пристроїв охолодження неможливою. Без них складно не тільки вдома, але і в офісах, а також у будь-яких громадських місцях. Сьогодні кондиціонери вже не є предметом розкоші - це просто життєва необхідність. Найбільш популярними серед кондиціонерів є настінні, тобто ті, внутрішній блок яких кріплять до стіни.

Плюси встановлення кондиціонерів будинку:

  1. Під час спеки вони охолоджують повітря, а в холодну пору року можуть прогріти приміщення.
  2. Кондиціонери також виконують ряд інших корисних функцій, таких як зволоження або осушення повітря, іонізація, озонування, а також очищення повітря.

Іншими словами, дані види пристроїв охолодження, які ще інколи називають спліт- системами, вирішують проблеми, пов'язані з температурою і якістю повітря.

Що слід пам'ятати при установці кондиціонера?

Будь-який різновид кондиціонера є складним високотехнологічним пристроєм. Він складається з компресора, вентилятора, теплообмінників і повітряних фільтрів, електронних блоків управління, датчиків температури і вологості, а також багатьох інших компонентів.

Цей факт вказує на те, що встановлювати кондиціонер повинен тільки кваліфікований фахівець, який має у своєму розпорядженні професійне обладнання. У разі неправильного самостійного встановлення, ремонт обладнання може знадобитися вже незабаром після встановлення. Більш того, при самостійному встановленні покупець втрачає гарантійне обслуговування, що спричинить за собою величезні витрати на ремонт кондиціонера.

Нехтування послугами майстра також призводить до скорочення терміну служби обладнання. Навіть капітальний ремонт після 2-3 років експлуатації може не врятувати кондиціонер. Першим тривожним знаком серйозної поломки є погіршення якості охолодження повітря.

Щоб уникнути всіх перерахованих вище проблем, пов'язаних із самостійним встановленням, необхідно покладатися тільки на послуги фахівців, а також проводити плановий огляд спліт-системи та її ремонт, як мінімум, раз на рік.

Якщо Ви хочете, щоб Ваш кондиціонер прослужив довго і якісно, ??звертайтеся до спеціалістів. Фахівці виконають якісне встановлення кондиціонера за доступною ціною, а також всі види робіт, пов'язані з сервісним обслуговуванням.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті