Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Теплові насоси - економія коштів на опалення приміщення

Теплові насоси - це обладнання, яке економно вирішує питання опалення та гарячого водопостачання вашого будинку. В основі його роботи використовується відновлювальна енергія ґрунту, води або повітря.

Система відбирає тепло з навколишнього середовища і переносить його в необхідне місце. Як опалювальні прилади використовуються радіатори, гарячі підлоги або стіни.

Затишок і комфорт в приміщенні забезпечується при температурі до мінус 40°С. Що якісно відрізняє теплові насоси від кондиціонерів, які функціонують до мінус 5°С.

Принцип роботи пристроїв зворотний звичного для холодильника. Коли насос нагрівається до встановленої температури, він автоматично вимикається. Характеристики обігріву змінюються за бажанням користувача.

Технологія мінімізує витрати на утримання будинку. Так як вартість на газ і органічне паливо зростає, а дешева альтернативна енергія присутня навколо нас. Окупається обладнання протягом 5-10 років. Насос прослужить 20-25 років залежно від моделі, а теплообмінник - до 45 років.

Актуально використання теплових насосів в районах віддалених від мережі газопостачання. Так як для запуску акумулюючого тепло пристрою досить доступу до електромережі.

Тепловий насос складається із замкнутої системи труб, конденсатора, контуру, компресора і клапана. У ньому відбувається цикл випаровування, стиснення, конденсації та розширення.

Зовнішній контур передає тепло з навколишнього середовища газу, що циркулює в трубах. Речовина надходить у компресор стиснення, де збільшується сила тиску, за рахунок цього воно нагрівається. Після гарячий хладоген надходить у конденсатор, який передає тепло в систему опалення та водопостачання. Далі газ проходить через клапан, тиск і температура знижуються.

За типом отримання і віддачі тепла популярні & nbsp; теплові насоси "повітря - вода", "грунт - вода" і "вода - вода".

Для отримання тепла з води або землі бурять свердловини для укладання колектора, що представляє собою конструкцію труб або зонда. Вони збирають теплову енергію із зони низьких температур.

При відборі тепла з повітря насос переносить його енергію для нагріву води в трубах і баках-накопичувачах. Його ефективність залежить від температури навколишнього середовища.

Компанія Mitsubishi Electric розробила технологію Zubadan inverter. Вона гарантує збереження продуктивності до температури мінус 15°С. І працездатність до мінус 25°С. Теплові насоси розміщують потужний компресор в компактному корпусі і передбачають центральне управління.

Серія Mitsubishi Electric Zubadan представлена ??побутовими, напівпромисловими і мультизональними системами. Їх потужність варіюється від 3,2 до 63 кВт. Насоси підходять для нагріву, охолодження води та / або повітря, а також створення теплової завіси.

Наслідуйте приклад промислово розвинених країн, таких як Швеція і Швейцарія, перейдіть на екологічний та раціональне опалення.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті