Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Сучасні кондиціонери у провінції

Кондиціонер - це комфорт, затишок, а в деяких випадках і статус. Все це важливо і ставитися до вибору кліматичної техніки необхідно з максимальною увагою. Сьогодні кондиціонери у провінції представлені надзвичайно широко, продукція поставляється на місцевий ринок з різних країн світу. Десятки виробників, сотні моделей - все це дозволяє зробити вибір оптимальним. При вдумливому підході переплативши всього пару тисяч рублів можна придбати модель, яка буде радувати не тільки своєю надійністю, але і функціональністю, елегантним дизайном, повністю відповідним інтер'єру кімнати.

Технічна оснащеність сучасних кондиціонерів

Вибираючи кондиціонери у провінції в першу чергу необхідно приділити увагу моделям з інверторним двигуном. Сьогодні їх виробляють усі провідні компанії, тому підібрати техніку буде нескладно. Силовий агрегат даного типу відрізняється високою економічністю і безшумністю роботи. Ці два фактори - основоположні при виборі обладнання для багатьох покупців. Ще один важливий критерій - потужність кондиціонера, вона повинна повністю відповідати площі кімнати, в якій буде встановлена кліматична техніка. Відправлятися в магазин варто з точним уявленням про те, де буде встановлена спліт-система і яка площа у цієї кімнати. Для всіх дуже важливо, щоб повітря в приміщенні було не тільки прохолодним, але і чистим. Тому варто звернути увагу на наявність у кліматичної техніки системи фільтрів, іонізатора і зволожувача.

Дизайн кондиціонерів та інтер'єр кімнати

У тому випадку, якщо бюджет покупки не сильно великий, то краще відразу відмовитися від пошуку кондиціонера, який ідеально впишеться в інтер'єр. Краще придбати спліт систему підлогового типу, її вплив на обстановку в кімнаті буде мінімальним. Якщо для настінного кондиціонера вже приготовлено місце, то варто підшукати оптимальну модель. Сьогодні виробники випускають спліт-системи, внутрішні блоки яких абсолютно не лякають покупців своїм суворо технічним дизайном. Деякі кондиціонери - справжні маленькі шедеври. Це не дивно, адже компанії залучають до розробки продукції провідних дизайнерів і художників. Зустріти внутрішній блок кондиціонера, що нагадує за зовнішнім виглядом розкішну картину не складно і не дивно. Це рішення виправдане, адже місце встановлення - на стіні, а саме там прийнято розміщувати твори майстрів живопису.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті