Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Переносні системи кондиціювання приватних будинків

Встановлення спліт - системи для кондиціонування повітря не завжди виправдане, в деяких випадках переносний кондиціонер існує необхідність використовувати переносні кондиціонери для дому. Така система може успішно використовуватися у разі, якщо немає можливості встановити стаціонарний кондиціонер або існує необхідність тільки тимчасового використання устаткування. Для встановлення цієї моделі не потрібно виконувати складний монтаж. Достатньо купити кондиціонер та вивести гнучкий шланг, що входить в комплект, і включити кондиціонер в розетку. Такі системи кондиціювання будинків досить популярні, але мають як свої переваги, так і недоліки.

Переносні кондиціонери. Переваги конструкції

Одним з найбільш очевидних плюсів використання переносних кондиціонерів для дому безсумнівно, є можливість їх швидкого встановлення. У жарку пору року компанії що займаються продажем і монтажем систем кондиціонування будинків, найчастіше не справляються з великим напливом покупців. Буває, що від моменту придбання до установки проходить більше двох-трьох тижнів, а іноді цей термін розтягується до місяця. Монтаж мобільного кондиціонера займає кілька хвилин і здійснюється самостійно.

У цієї моделі ще слід відзначити наступні плюси:

1. Можливість вільного переміщення з одного приміщення в інше

2. Мала вага

3. Компактні розміри

4. Ціна

5. Якісний замкнутий фреоновий контур

Мобільні системи. Очевидні мінуси

Мінусів таких систем кондиціонерів для дому теж достатньо:

1. Сильний шум під час роботи приладу.

2. Підвищене споживання електроенергії порівняно зі стандартною спліт-системою

3. Довжина шланга впливає на необхідну потужність

На що звернути увагу при виборі переносного кондиціонера

Мобільні системи кондиціонування будинків повинні вибиратися з урахуванням загальної площі приміщення, в якому їй доведеться працювати. Перевагу необхідно віддати моделі, у якої потужність буде трохи більше ніж необхідно, достатньо буде запасу в 0,5 кВт. В розрахунок варто приймати не весь будинок, а тільки кімнату, в якій буде встановлений переносний кондиціонер для дому. Зверніть увагу на надійність приладу. Існують так звані одноразові пристрої, які відпрацюють не більш одного сезону. Тому вибір краще всього зупинити на кондиціонерах відомих європейських марок.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті