Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Мобільний кондиціонер. Плюси та мінуси.

мобільний кондиціонерСпека... Вона вимотує і морально і фізично, не дає зосередитися ні вдома, ні на роботі, ні на вулиці, не дозволяє ні продуктивно працювати, ні повноцінно відпочивати.

Коли на вулиці спека, кожен намагається знайти будь-який більш-менш прохолодний куточок чи вдома, чи роботі, чи на відпочинку. Добре, якщо ви у відпустці і у вас є можливість сховатися від сонця у воді чи в лісі. А що робити тим, хто мимоволі змушений працювати при таких обставинах?
Безумовно, варіанти є завжди. Якщо ви самі чи ваш керівник дозволяє, ви можете періодично мочити голову під краном, приймати холодний душ або просто обливатися водою. Про ефективність праці, розумова вона чи фізична, в даній ситуації говорити не доводиться.

 

А якщо серйозно, то правильний варіант виходу з ситуації тільки один. Він полягає в тому, щоб створити на місці, де ви працюєте чи відпочиваєте нормальні умови, тобто збити температуру до нормального рівня. Велосипеда тут винаходити не треба, ясна річ - потрібен кондиціонер.

 

Спліт-систему встановити виходить не завжди і не скрізь. Якщо спека застала вас "зненацька" серед літа, то вам доведеться почекати, і чималий час, адже для монтажників сезон у розпалі і, як правило, у них "забито" все на місяць вперед.
Якщо ваш робочий кабінет маленький, вам часто необхідно міняти робоче місце, виїжджати працювати або відпочивати на дачу, спліт-система теж не найкращий варіант, накладно, та й не дуже раціонально.
Якщо ви орендуєте робоче місце або якщо вам, в силу різних обставин, доводиться часто міняти місце проживання, вкладатися в спліт-систему теж сенсу немає.

 

Всі ці ситуації наочно показують, коли саме мобільний кондиціонер - це те, що вам підійде найбільше.

 

Мобільний кондиціонер, це, на відміну від спліт-системи той варіант, коли, як то кажуть, - купив і користуйся. Як звичайний пилосос, - встромив в розетку, - і готово, насолоджуйся прохолодою. Захотів, кинув в машину, - поїхав на дачу чи переніс в сусідню кімнату. Для маленьких кімнат краще нічого не вигадаєш. І дизайн непоганий, не зіпсує інтер'єр, і управляти зручно, можна через пульт, можна програмувати. Краса, одним словом! Єдине, про що потрібно пам'ятати, це щоб холодильна потужність мобільного кондиціонера була не меншою величини теплонадходжень до даного приміщення. Перевірити це можна тут.

 

Недолік, і напевно єдиний, це необхідність приєднання до мобільного кондиціонера гнучкого рукава з виведенням його на вулицю або у вентиляційний канал. Це пов'язано з тим, що в мобільному кондиціонері, як в будь-який холодильній техніці є два окремих вузла. Один, випарник, де власне і виробляється холод, інший - конденсатор, в якому відбувається зворотний процес - виділяється тепло. Оскільки обидва вузли у мобільному кондиціонері знаходяться в одному корпусі, то шланг якраз і призначений для виведення назовні цього тепла.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті