Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Життєві дрібниці та побутова техніка

Практично все наше життя складається з дрібниць. Саме вони, ці дрібниці, визначають наш настрій, життєвий тонус, самопочуття і навіть здоров'я. Саме через них ми так часто засмучуємося, сваримося, хворіємо і страждаємо. Вони, підлі, можуть псувати відносини між людьми, навіть руйнувати колективи, сім'ї та що найсумніше - здоров'я.

Звичайно ж, все в цьому житті відносно. Те, що для одних може бути "дрібницею життя", для інших - великою проблемою. Все залежить від самої людини, як він ставиться до тієї чи іншої речі чи обставини, яке місце вони займають у його житті.

" Дріб'язком життя " для нас може бути не тільки розбитий чи не помитий посуд, протяг від підлогового вентилятора, задуха і спека через його відсутність у кімнаті, або навпаки - холод в ній. Дріб'язком може бути необхідність помитися чи випрати білизну, прибрати в кімнаті і приготувати обід. Зрештою накопичення цих "дрібниць" за певних обставин призводить до непорозумінь, сварок, погіршення здоров'я або настрою, хвороб і депресій.

Нині роль, яку відіграє в житті людини побутова техніка, неважливо, дрібна чи велика, важко переоцінити. Вона "звалила на свої плечі" ті численні турботи, які століттями тяжіли над побутом людей, створюючи купу малих і великих проблем в наших будинках.

Сьогодні більшість побутових питань залежить від наявності чи відсутности тієї чи іншої побутової техніки. Звичайно ж, наявність, наприклад, пральної машини або пилососа не гарантує у домі хороших людських відносин між його мешканцями, але за відсутності сьогодні таких, - ймовірність сварки між подружжям дуже висока.

В наш інтерактивний вік не складе труднощів за лічені хвилини через інтернет зробити замовлення і придбати, наприклад, мобільний кондиціонер, якщо вам раптом стало жарко, або побутовий зволожувач, якщо у вас занадто часто стали пересихати губи.
  Якщо раптом у вас перегоріла праска чи фен, або вам просто захотілося поміняти телевізор, теж не біда - інтернет-ринок "кишить" пропозиціями різної якості, виробників та вартості. Через інтернет можна купити навіть туалетний папір чи зубну щітку, не кажучи вже про більш значущі речі типу кухонного комбайна чи іонізатора повітря. Дрібниця, а приємно.

Такі, на перший погляд, дрібниці життя, як різні побутові прилади, сьогодні можуть значно поліпшити якість нашого життя, поліпшити в нашому будинку не тільки мікроклімат фізичний, відчутний, але і клімат відносин між нами. Клімат в домі визначається в першу чергу рівнем турботи, любові і взаємодопомоги, і придбання побутової техніки - це теж якоюсь мірою прояв любові і турботи один до одного.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті