Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Даховий кондиціонер

Даховий кондиціонер або Руфтоп дозволяє з мінімальними витратами здійснювати ефективне кондиціювання приміщень практично будь-якого призначення та розміру. Будь то торгові, спортивні або конференц-зали, житлові, складські чи офісні приміщення, криті стадіони чи готельні даховий кондиціонер комплекси, - дахові кондиціонери впораються з будь-яким завданням.

Конструкція

Сам руфтоп, представляє собою холодильну моноблочну машину, призначену для установки безпосередньо на даху будівлі. По своїй конструкції даховий кондиціонер нагадує великий віконний кондиціонер. Крім таких стандартних вузлів, як конденсатор і випарник, компресор і вентилятори, він може бути укомплектований електричним або водяним калорифером для досягнення оптимальної температури повітря навіть в зимовий період. Для оптимальної взаємодії зовнішнього та рециркуляційного (що забирається з приміщення) повітря руфтопи доповнюють змішувальної камерою, оснащеною вбудованою повітряною заслінкою з регульованим кутом нахилу. Потужність його при витраті від 1,5 до 25 кубічних метрів повітря в годину варіюється від 8 кВт до 140 кВт. Більш складними, як по модифікації, так і по конструкції є дахові кондиціонери великої потужності. У руптофах малої і середньої потужності процес забору, подачі і змішання повітря більш простий.

Переваги обладнання

Принципова відмінність функціональних можливостей та особливостей застосування дахового кондиціонера від припливних установок в тому, що руфтоп - це моноблочний агрегат, і місцем його установки є безпосередньо дах будівлі, і окремого додаткового приміщення, що збільшує орендну плату, йому не потрібно. Центральному кондиціонеру, встановленому в приміщенні, додатково необхідне джерело холоду ззовні, а саме, чиллер або компресорно-конденсаторний блок.

Руфтоп володіє масою переваг, а саме: надійністю, компактністю, простотою монтажу, низькими шумовими характеристиками, економічністю, великим діапазоном потужності і зручною єдиною автоматичноюї системою, що дозволяє здійснювати автоматичний вибір режиму роботи вентиляційної системи. Тому дахові кондиціонери по праву займають гідне місце в системі життєзабезпечення того чи іншого будинку, будучи найбільш ефективним способом отримання свіжого повітря в приміщеннях великих площ. Їх установка не займає багато часу, а забір та подача повітря здійснюється через систему повітропроводів або через розташовані на даху будівлі повітряні канали.

Дахові кондиціонери успішно функціонують і у виробничих цехах, і в логістичних центрах, а в серверних, апаратних, телефонних та інших спеціальних технічних кімнатах - найоптимальніший варіант на сьогоднішній день. Також досить зручно, що руфтопи, обладнані електронним контролером, можуть бути об'єднані в інтегральну систему управління.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті