Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Кондиціонер якої фірми вибрати

З приходом літа в кожної людини, у якої ще немає кондиціонера, виникають думки про його купівлю та встановлення. Ще на початку березня ціни на кондиціонери більш-менш приємні, а от коли настає спека, то ціни різко скачуть вгору і починають «кусатися». Але завжди залишається можливість купити кондиціонер дешевше в інтернет-магазині .

кондиціонер спліт-системаКоли приходить цей самий момент, то кожен покупець починає активно цікавитися цінами та марками кондиціонерів, які є у друзів і знайомих. Так чи інакше, покупки здійснюються і дуже частими є подальші розчарування. Для того щоб не розчаруватися в покупці, потрібно гарненько вивчити те, що сьогодні є на ринку. Такі дорогі марки як Panasonic, Toshiba чи Daikin ми розглядати не будемо, оскільки моделі цих виробників поза конкуренцією. Більшим попитом користуються моделі у більш дешевому сегменті, в який входять такі виробники як Samsung, LG, EWT, Cooper&Hunter, Carrier і Neoclima. Дешевші бренди дешевого Китаю ми так само розглядати не будемо, оскільки покупка такого кондиціонера може себе виправдати у виробничих цілях, але ніяк в побутових. Справа в тому, що неможливо застосовувати в дешевому кондиціонері якісні матеріали та комплектуючі. Дешеві кондиціонери можуть почати шуміти і скрипіти незабаром після початку експлуатації.

Кондиціонери корейських фірм Samsung і LG завжди були трохи дорожче інших фірм в цьому ж сегменті. До якості матеріалів ніколи не було претензій. Фірмові компресори, якісний пластик, який не "хрумтить» при роботі в режимі охолодження. Пару років тому існувала проблема з кранами, які застосовували в моделях Samsung. Проблема спостерігалася в моделях, які були встановлені на сонячній стороні будівлі. До вечора під променями сонця зовнішній блок добре нагрівався, що підвищувало тиск в системі труб. Після запуску кондиціонера крани не витримували, і фреон починав стравлюватись. При роботі компресора в контурі утворюється робочий тиск, а в поєднанні з нагрітою системою він стає надлишковим. Відповідно, через пару днів кондиціонери припиняли охолоджувати повітря і зупинялися, оскільки з системи витікав весь газ. Така проблема дійсно була, але вже за минулий сезон таких скарг від покупців не спостерігалося.

Найцікавішими на сьогодні є моделі фірм EWT, Cooper & Hunter, Carrier і Neoclima. З цих марок, насамперед, хочеться виділити кондиціонери Cooper & Hunter. Ця техніка збирається в Китаї на справжньому заводі вже давно. Тому з цими кондиціонерами за весь час продажів не відбулося жодного випадку з поломками чи браком. Виробник заявляє про світову статистику поломок в кількості 2%. Це рекордний показник по відношенню до будь-яких марок такого рівня. Cooper & Hunter - це справжній заводський кондиціонер з гарантією 2 роки. Працюють ці кондиціонери впевнено, тихо і без проблем.

Кондиціонери EWT, Carrier і Neoclima так само встигли себе зарекомендувати з хорошого боку. Бездоганне співвідношення ціна - якість зможе оцінити кожен покупець. Збираються ці кондиціонери на заводах в Німеччині, Італії, Греції, Китаї та Малайзії. Звичайно ж більша частина збирається в Китаї - це ні для кого не секрет. Але не варто боятися китайського виробництва, оскільки виробництво кондиціонерів в Китаї вийшло на перше місце в світі. До того ж до якості техніки цих виробників питань не виникало ніколи, а їх робота перевірена часом.

При покупці кондиціонера не настільки важлива марка, як ступінь фільтрації повітря і управління компресором. До останнього відносяться інверторні кондиціонери, в яких застосовують компресори інверторного типу - на постійному струмі. Такі компресори забезпечують більшу продуктивність за меншу кількість електроенергії. Правда, такі моделі коштують значно дорожче і, як правило, не окупають себе при експлуатації з низьким нерівномірним тепловим навантаженням. А от якщо в завдання входить постійне охолодження приміщення, тоді інвертор саме для Вас.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті