Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
українська

Кому доручити встановлення кондиціонера.

Напередодні початку спекотного сезону стає актуальнішою тема вибору фірми для встановлення кондиціонера. Якщо з приводу вибору кондиціонера написано багато статей рекламного і не дуже характеру, то дане питання розглядається не так часто. Які можуть бути підводні камені та особливості у цьому питанні?

Готуй сани влітку.

Встановлювати кондиціонер бажано навесні або восени. Поясню чому. Влітку всі монтажні фірми перевантажені роботою, до того ж до монтажу кондиціонера додаються сервісні роботи - чищення та дозаправка. І це близько 50%. Попит великий, а значить і ціни ростуть відповідно. А ще монтажники перевантажені роботою, й звідси якість, при всій повазі до них, падає. Ну а якщо вам все-таки вдасться відшукати відповідальних і добропорядних хлопців, то чекати їх доведеться довго. Один мій товариш, досить забезпечена людина, зробив заздалегідь закладення магістралей, залишалося тільки встановити блоки кондиціонерів після ремонту. Ремонт закінчився ще взимку, але це питання він відкладав. В кінці липня, коли градусник перевалив за 30 і його маленька дитина не могла спати по ночах, він вирішив, що треба терміново робити монтаж блоків кондиціонера. Природно, чекати йому довелося чимало, так як бронювання вже йшло на тиждень наперед. І ціни на обладнання вже встигли підрости. Навіщо вам ці проблеми. Взимку теж не варто виконувати ці роботи, тому що при негативних температурах ви не зможете повноцінно перевірити, чи все в порядку. Та й монтажники не дуже хочуть мерзнути.

Великі фірми чи приватники?

Тут не може бути однозначної відповіді, швидше потрібна золота середина. Великі фірми надають 100% гарантію. Всі проблеми усуваються швидко і назавжди. Дуже грамотні консультації та допомога у виборі моделей кондиціонерів. Але ціна монтажу у них завжди вища. Є ще ризик того, що до вас можуть приїхати молоді малодосвідчені працівники і в разі непередбачуваних обставин монтаж може затягнутися.

Приватники - це складність в пошуку їх. Точніше, складність у пошуку хороших фахівців. В інтернеті їх навряд чи знайдеш, так як це покоління трошки старше. І топ інтернет-пошуковиків їх може не досягти. Це люди, яких можуть порекомендувати ваші знайомі, друзі, сусіди і т.п. Зате вони приємно радують цінами.

Ціни.

Довгий час вартість монтажу була чітко визначеною величиною. За умови, що довжина магістралі, що з'єднує зовнішній і внутрішній блок до 3-хметров, вона становила 100$. Це найбільш поширена довжина при монтажі в квартирі. Всіх це влаштовувало, але як тільки курс став рости, стало зрозуміло, що на таку ціну ніхто не погоджується. У більшості приватників ціни опустилися до 50$. І тут з'явилися хитрощі. Стало дуже популярним дробити встановлення на послуги. Тобто окрема ціна на монтаж зовнішнього блоку, окрема на труби,на кронштейни. І з одного боку ви бачите ціну в 35$, дуже заманливо. Але коли починаєте заглиблюватися, то розумієте, що при довжині в 3 метри у вас виходять всі 100$. А це в 2 рази більше, ніж у інших. Висновок - уважно вивчайте ціни.

Сподіваюся, що для вас літо завжди буде асоціюватися з морем, відпусткою, фестивалями і морозивом. А спогади про комфорт у приміщенні, - як щось приємне і непомітне.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті