Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русскийen

Чилери. Особливості використання чилерів

Чилер - холодильна машина, призначена для охолодження певного об'єму рідини. Згодом ця рідина за допомогою гідравлічних пристроїв циркулює по контуру, виконуючи різноманітні за призначенням і потужністю завдання.

Чилери з'явилися в минулому столітті відразу ж після винаходу кондиціонерів і швидко та щільно зайняли свою нішу як у виробництві, так і в комерційному кондиціюванні.

Сьогодні чилери дуже широко використовуються в харчовій промисловості, зокрема в молочній, при виробництві морозива, різних соусів, паст, кондитерських виробів тощо. Охолоджувана чилером рідина циркулює по контуру різного устаткування і сорочок цистерн, забезпечуючи необхідну технологічну температуру продукту або швидке його охолодження.

Також велике застосування чилери отримали в хімічній, пластмасовій промисловості, зокрема, для охолодження пресформ при відливання пластикових виробів різного призначення.

Застосування чилерів як холодильних машин для промисловості дуже широке, хоча набагато менш відоме, ніж їх використання для кондиціювання великих і не дуже комерційних приміщень. Для цієї мети чилер працює у зв'язці з доводчиками різної потужності і типу, так званими фанкойлами.

Система чилер - фанкойли має великі переваги перед звичайними спліт- або мультиспліт-системами саме для охолодження великих офісних, торгових чи інших будівель комерційного призначення з великою кількістю приміщень. Система дуже гнучка, оскільки дозволяє регулювати параметри повітря в кожному з приміщень індивідуально, при необхідності зменшувати або збільшувати кількість доводчиків, змінювати їх потужність, конфігурацію і навіть розміщення. Фанкойли підбираються для кожного приміщення індивідуально, в першу чергу виходячи з необхідної для його охолодження потужності, з особливостей дизайну даного приміщення. Чилер розташований або в окремому приміщенні або на вулиці. Рідина від чилера до доводчиків циркулює по трубах за допомогою гідровузла, який може бути як вбудованим в чилер, так і окремо вмонтовуваним.

Діапазон потужності чилерів, як промислового призначення, так і комерційного дуже широкий, в якості рідини може використовуватися як звичайна вода так і антифриз, залежно від призначення і місцевості, де вони експлуатуються.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті