КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Побутова техніка та повітря в домі

Важливість побутової техніки в наших будинках в наш час ні в кого не викликає сумнівів. Мало того, сьогодні важко навіть на мить уявити наші оселі та офіси без неї.

Вся без винятку побутова техніка призначена для поліпшення умов нашого життя. Це безперечний факт. Але при аналізі цього питання виникають деякі парадоксальні протиріччя.

Побутову техніку умовно можна розділити на кілька груп.
Перша, і мабуть найважливіша, це домашні помічники людини. До них можна віднести пилосос, пральну і посудомийну машини, кухонні комбайни різної складності, плити і всякі печі, від тостера до мікрохвильовки.
Техніка даної групи революційним чином полегшила життя нашим мамам та жінкам і зробила побутові клопоти навіть для завзятого холостяка тривіальною розвагою.

До другої важливої для нас всіх групи можна віднести техніку, що робить наш відпочинок більш насиченим і повноцінним, а саме, - телевізори, відеоплейєри, музичні центри та їм подібні пристрої.

Є група побутових приладів, які на перший погляд не настільки важливі, але з іншого боку, звикнувши до яких, вже важко від них відмовитися. Це фени для сушіння волосся, електричні зубні щітки, бритви та інші їм подібні невеликі корисні дрібниці.

Як це не парадоксально, але вся вищеперелічена техніка, виконуючи за нас таку нудну і рутинну роботу, з іншого боку, приносить нам і додаткові клопоти, певним чином впливаючи на параметри і якість повітря в приміщенні. Адже при її роботі виділяється тепло, волога, а іноді навіть пил і неприємний запах.

Ось тут якраз і варто відзначити ще одну серйозну групу побутових приладів, очищувач повітрящо поліпшують в наших оселях і офісах якість повітря, зіпсоване зовні і всередині, в тому числі і нашими домашніми побутовими помічниками. До цієї групи відносяться в першу чергу кондиціонери, очищувачі та зволожувачі повітря різних типів і модифікацій, обігрівачі, вентилятори.
Наявність цих приладів у будинку на перший погляд здається не обов'язковим. Але це тільки на перший погляд. Насправді, це техніка, що безпосередньо впливає на наше самопочуття і здоров'я в цілому.

Оптимальні параметри повітря в приміщенні, наприклад в літню спеку, коли на вулиці +30 +35 за Цельсієм, без кондиціонера, як не старайтеся, вам створити не вдасться.
А якщо у вас алергія, але ви обожнюєте своїх домашніх вихованців (собака, кіт), то очищувач повітря буде більш ніж до речі.
Взимку, в період опалювального сезону, зволожувач повітря, - кращий засіб від пересихання шкіри і слизових оболонок.
Список прикладів корисності побутових приладів даної групи можна було б продовжити, але думається, для людини, що не нехтує власним здоров'ям і цінує здоров'ям своїх близьких їх тут достатньо.

Здоров'я - найбільша цінність, дана нам Богом у цьому житті, тому нехтувати ним, а тим більше шкодити навмисно - великий гріх. Звідси висновок, якщо у вас є можливість і кошти поліпшити якість повітря в приміщенні, де ви живете або працюєте, - зробіть це обов'язково!

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті