Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Нові 3d телевізори. Як їх купити?

Колись фахівці з нових технологій робили прогнози на популяризацію 3d телебачення. За кількістю вже проданих провідними компаніями телевізорів, що транслюють об'ємне зображення, а також спостерігається зростання попиту на дані апарати, можна зробити висновок, що ера 3d телебачення вже настала, і незабаром в багатьох будинках будуть замість звичайних телевізорів працювати 3d аналоги. Як їх купити? Яка актуальна ціна на дану продукцію?

Плазмові чи рідкокристалічні

Коли покупець звертається в магазин, де торгують відеотехнікою, і говорить продавцю фразу - "куплю телевізор 3d, що мені порадите?", йому буде запропоновано першим ділом вибрати між плазмовою та рідкокристалічною моделлю. Об'ємне зображення з прекрасною якістю відтворюється в двох цих варіантах. На думку деяких фахівців, плазма таки краще, але потрібно врахувати, що вона і дорожча за LCD.До того ж, плазмові телевізори бувають виключно великих розмірів (діагональ екрана від 40 дюймів), а значить, якщо потрібен компактний телевізор, плазма не підійде.

Ціни

Основним критерієм вибору для подібного роду техніки залишається вартість апаратури. Відзначимо, що на 3d телевізори ціни встановлені декілька вище, ніж на моделі 2d. Це обумовлено тим, що дана технологія - ще новинка на ринку, а також постійно зростаючим попитом на неї. Багато покупців намагаються швидше обзавестися 3d телевізорами, щоб мати можливість дивитися будь-які сучасні канали, насолоджуватися красою і повнотою об'ємного зображення.

Різниця в цінах спостерігається між телевізорами з активними окулярами і пасивними. Перший варіант найбільш досконалий, отже виявляється дорожчим. Другий варіант, коли використовуються окуляри, ідентичні тим, що необхідні в 3d-кінотеатрі, простіший з технічної точки зору. Ці окуляри забезпечують якість зображення не гірше активних, при цьому виграють по вартості.

Гарна новина для тих, хто мріє купити TV майбутнього, полягає в тому, що ціни до моменту насичення ринку, скоріше за все, почнуть йти вниз, і 3d телевізор купити стане ще простіше і дешевше, ніж зараз.

Частота кадрів

Об'ємне зображення буде тим чіткіше і якісніше, чим вище частота зміни кадрів. Мінімальні показники - 120 Гц на обидва ока (по 60 Гц на кожен). Найоптимальніше оновлення на думку фахівців - 240 Гц. Показники вище цього не дають видимих змін в сприйманому оком зображенні.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті