Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русскийen

Чи можна соковижималку і пилосос віднести до кліматичної техніки? Побутова техніка і кліматична техніка - одне й те саме?

Питання, винесене у заголовок даної статті можна вважати дивним, якщо не дурним.
Будь-яка сучасна людина, мало-мальськи знайома з поняттям клімату, прямо чи опосередковано мала справу з побутовою технікою заперечить, що кліматична техніка - це техніка, за допомогою якої можна змінювати в ту чи іншу сторону параметри повітря в приміщенні, - його температуру, вологість. Вона з упевненістю розповість вам, що такими словами, як "кліматичне обладнання" можна "обізвати" кондиціонер, масляний радіатор, тепловентилятор, зволожувач або осушувач. Очищувач повітря в кінці-кінців. Але пилосос чи соковижималка?... По-великому рахунку, людина буде правою, висловивши здивування від даної постановки питання.

Але ми в даній статті осмілимось озвучити зворотне - і пилосос, і соковижималка, і кухонний комбайн і навіть пралка з холодильником - чистої води кліматична техніка.

Чому ми беремося захищати цю тезу, стає більш зрозумілим, коли розглядати поняття клімату в більш ширшому аспекті.

Клімат - поняття філософське. Це не тільки температура і вологість у вашому будинку чи місцевості, хоча ці речі також важливі і є основним значенням даного слова. Клімат в домі - це перш за все температура відносин між його мешканцями, - між чоловіком та дружиною, дітьми і батьками, між самими дітьми.
            Температура відносин в сім'ї визначається в основному такими факторами, як наявність чи відсутність взаємоповаги і любові між її членами, ступінь взаємної турботи один про одного.

Побувавши якийсь час у домі, поспілкувавшись з його мешканцями, як правило стають більш-менш відчутними атмосфера та клімат в ньому. Тепло чи холодно вас прийняли, наскільки теплі відносини між мешканцями будинку, - це відразу проявляється, як то кажуть, кидається в очі.

Але є речі, на які не завжди звертаєш увагу, але які грають насправді дуже важливу роль.
Наприклад, присутність пралки, кухонного комбайну, пилососа чи мікрохвильовки в домі говорить не тільки про рівень доходів його господаря, а й про його турботу про свою дружину, про бажання полегшити її повсякденні домашні клопоти. А морозильна камера на кухні і наявність там соковижималки - найкращі докази і свідчення того, як голова сім'ї піклується про своїх дітей.

Міркуючи від зворотного, можна припустити, який клімат в домі, де дружині доводиться "в ручному режимі" виконувати всю домашню рутинну роботу: прання, прибирання і приготування їжі. Чи буде вона в змозі до вечора бути лагідною і ніжною до чоловіка та дітей? І не дивлячись на кохання між подружжям чи не охолонуть їхні стосунки після певного часу спільного життя "в ручному режимі"?

Здається, наші аргументи були достатні для того, щоб віднести всю без винятку побутову техніку до кліматичної та наше запитання у заголовку статті виглядає не таким вже й безглуздим.

Любіть один одного, піклуйтеся один про одного - і клімат у вашому домі в найширшому сенсі слова буде завжди теплим.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті