КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Натяжні стелі і готика

Серед всіх старовинних і класичних дизайнерських рішень саме готика виділяється досить сильно. Вона зібрала в собі найнезвичайніші, найвитонченіші і в той же час строгі особливості оформлень своєї епохи. Сьогодні подібні інтер'єри користуються величезною популярністю. Вони робляться за допомогою сучасних елементів дизайну інтер'єрів, що абсолютно їх не псує.

Прекрасним доповненням, а іноді і центральною частиною всієї композиції можуть бути натяжні стелі. Вони в готиці можуть використовуватися в абсолютно різних варіантах зовнішнього вигляду. За допомогою таких покриттів є можливість зробити не тільки запаморочливий інтер'єр, але і стійкий до всіляких пошкоджень. Адже натяжні покриття мають масу позитивних властивостей, які, звичайно ж, говорять на їх користь.

Особливості готичного стилю

Зазвичай подібні оформлення переповнені темними відтінками. Але не обов'язково дотримуватися цього канону. Часто в готиці віддається перевага контрастним сполученням, наприклад, білому і чорному, коричневому і кремовому, бордовому і чорному і т.д.

Як відомо, саме в такому стилі оформлялися замки середньовічної Європи. Їм були притаманні високі стелі і стрілчасті вікна. Зовні такі будівлі мали досить значні розміри і багато прикрас, грубих, але симпатичних.

Сьогодні готика зустрічається в поєднанні з натяжними стелями при оформленні кухонь, спалень або віталень. Її елементи часто використовуються при оздобленні мансарди в заміському будинку і т.д.

Готика натяжні стелі

Якщо зупинитися більш детально на самих натяжних конструкціях, то можна побачити, що вони в такому варіанті представлені досить широким спектром. Це і матові плівкові, і сатинові плівкові, і матові тканинні полотна. Особливо добре себе покажуть останні. За допомогою ні з чим порівняти текстури вдасться домогтися створення справжнього стародавнього інтер'єру.

Кольорові гами самих полотен дуже різноманітні. Це і білі, і чорні, і сірі, і фіолетові, і коричневі, і кремові. Тут рідко використовуються яскраві відтінки, такі як червоний або зелений. Більшою мірою віддається перевага теплим тонам, але не особливо насиченим.

Фотодрук в готиці практично не зустрічається. В основному це однотонні поверхні. Іноді використовуються невеликі, рівномірно розташовані, рослинні візерунки. Вони будуть прекрасно доповнювати оздоблення будь-якої житлової кімнати.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті