КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Утеплення стін при облицюванні цеглою

Коли будівництво будинку завершено наступним етапом є оздоблення стін будинку. У цих цілях використовують різні матеріали: штукатурка, сайдинг, облицювальна цегла і багато іншого. Цегла облицювальна має широке застосування при оздоблювальних роботах через свої характеристики, - високу морозостійкість, тепропроводімость та інше, при проведенні облицювальних робіт слід застосовувати утеплювач. Найчастіше будівельники використовують мінераловатний матеріал. У поєднанні з паропроникністю даного матеріалу та облицювальної цегли пиріг стіни виходить ідеальним, тим самим в будинку забезпечується комфортний мікроклімат для затишного проживання.

Хоч цегла облицювальна має достатній рівень паропроникності, утеплювач необхідно теж використовувати з високим рівнем даного показника. Взагалі варто відзначити, що при такому розкладі необхідно враховувати показники всіх будівельних матеріалів: тобто не тільки утеплювача і облицювальної цегли, а й того матеріалу, який використовувався при зведенні стін будівлі. Подивитися показники для кожного будівельного матеріалу можна в спеціальних таблицях, або поцікавитися у професійних будівельників. Якщо проводити зовнішнє оздоблення фасаду цеглою облицювального типу, за тієї умови, що будинок зводився з деревини без організації вентильованого зазору і без утеплювача, ефект буде вибуховим. За рахунок утворюваного конденсату - пари холодного повітря будуть стикатися з облицювальним цеглою а водяна пара буде накопичуватися в деревині, результат: дерево гниє, а цегла намокає і руйнується.

Ще однією помилкою при облицюванні цеглою фасадів будівлі є оббивка в цілях захисту стін пергаміном або руберойдом. У процесі експлуатації буде відбуватися приблизно теж саме, що й описано вище, правда цегла залишиться цілою, зважаючи непроникності руберойду, але вся волога буде залишатися в стінах будинку, що поступово приведе до їх руйнування і утворенню цвілі, в будинку буде підвищена вологість. Якщо як утеплювач при облицюванні цеглою застосовується спінений поліетилен, ЕППС, пінопласт і інші матеріали з практично нульовою паропроникністю, то доля фасаду та внутрішніх стін залежить від товщини шару утеплювача. Якщо товщина буде невелика, то ми знову отримуємо потріскану з висолами цеглу і відволожену деревину. Ну а якщо правильно розрахувати товщину пінопласту, то вся волога буде накопичуватися в ньому, і ніякої конденсації взагалі не буде.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті