КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Догляд за натяжною стелею з фотодруком

Натяжна стеля з арт-дизайном - це новинка на вітчизняному ринку. Технологія створення подібного покриття дозволяє перенести на полівінілхлоридну плівку зображення високої якості. Як правило, для створення натяжної стелі з арт-дизайном використовується матовий матеріал, але не виключено застосування і глянсової плівки.

Для фотодруку використовується широкоформатний плоттер і спеціальні фарби, які довго зберігають насиченість кольору. Фарби практично не мають запаху і абсолютно безпечні для здоров'я людини, тому встановлення натяжного покриття з фотодруком може бути виконано в будь-якому приміщенні, навіть у дитячій кімнаті.

Як доглядати за натяжною стелею з арт-дизайном?

- Під час чищення покриття з фотодруком варто утриматися від використання засобів на основі спирту. У випадку інших видів натяжних покриттів виробники рекомендують використовувати звичайну рідину для миття вікон з невеликим вмістом спирту, але для покриття з фотодруком застосування такого засобу небажано. Якщо Вам необхідно видалити сильні забруднення, тоді спробуйте нанести засіб на край покриття. Крім того, не залишайте рідину на поверхні натяжної стелі більше хвилини.
- Ні в якому разі не можна застосовувати будь-які розчинники. Навіть після остаточного висихання фарби, які використовувалися для фотодруку, не стійкі до дії речовин подібного роду.
- Відмовтеся від грубих і абразивних чистячих засобів. Матеріал, який Ви використовуєте для чищення, повинен бути м'яким і не містити фарбників. Якщо Ви хочете протерти натяжну стелю від пилу, використовуйте злегка вологу м'яку губку.
- Вибираючи освітлення для натяжного покриття з фотодруком, зверніть увагу на потужність освітлювальних приладів - вона не повинна перевищувати 35 Вт. Справа в тому, що в місці нагріву від електричних лампочок матеріал натяжної стелі змінює свою щільність. Крім того, можлива зміна кольору. Для того, щоб якомога довше зберегти естетичний вигляд покриття, використовуйте енергозберігаючі лампи і вибирайте освітлювальні прилади зі спеціальними світловими відбивачами.

Що робити при затопленні зверху?

Якщо після встановлення натяжної стелі з арт-дизайном Вас затопили сусіди, чи дала збій система водопостачання - не хвилюйтеся, виріб захистить кімнату від раптового потопу. Як і інші натяжні стелі, покриття з фотодруком утримує на своїй поверхні великі об'єми води. Як запевняють фахівці, цей показник дорівнює 100 літрам на квадрат площі.

Залежно від масштабів затоплення, натяжна стеля виглядає по-різному. Це можуть бути і ледь помітні провисання по центру покриття, і каплеподібні форми, що досягають підлоги. У будь-якому випадку перше, що Вам необхідно зробити - це усунути джерело затоплення та знеструмити електропроводку.

Далі слід звернутися за допомогою до професіоналів. Компанії-встановники нададуть допомогу в подібній ситуації. У найкоротші терміни до Вас виїде монтажна бригада, яка і проведе злив води з внутрішньої поверхні натяжної стелі. Також кваліфіковані монтажники зможуть повернути натяжній стелі її первісний вигляд.

Якщо Ви вирішили злити воду самостійно, Вам буде потрібно спеціальне устаткування і деякі технічні навички. Сам процес зливу, звичайно, можна провести в домашніх умовах, але скорегувати форму стелі самостійно Вам навряд чи вдасться.

copywrighting 2011-2018наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря Google+ twitter facebook Вконтакті