КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Таунхауси у Підмосков'ї. Переваги, недоліки відсутні

  

Ситуація з екологією у великих містах сьогодні, м'яко кажучи, не дуже хороша. Закопчені підвіконня та стіни біля доріг, густі тумани сумнівного за складом і походженням вранці та ввечері, шум, від якого до вечора розвалюється голова, постійна штовханина і метушня на вулицях, в магазинах і транспорті. Все це пригнічує, стреси і втома, що постійно накопичуєтьсянегативно впливає на самопочуття, підкошує здоров'я.
             З іншого боку, вартість житла чи хоча б його оренди - дуже висока, що висмоктує значну частину сімейних доходів.

          

Що стосується Москви, то все вищесказане має місце більше, ніж будь-де.

          

Досить непоганим виходом із ситуації, що склалася сьогодні стали таунхауси в Підмосков'ї, які наче гриби після дощу почали рости навколо Москви, в 15-30 км від МКАД по всьому її периметру.

          

У якому б напрямку ви не їхали від Москви, по Калузькому, Київському, Сімферопольському чи Новоризькому шосе, по дорозі вам обов'язково зустрінеться хоч один з таких популярних сьогодні автономних селищ малої і середньої поверховості.

          

Мода на житло в таких селищах, які називають ще таунхаусами, виникла не на порожньому місці. У самій Москві щільність забудови дуже висока, та й найближчі околиці в цьому сенсі вже давно вичерпали себе.
             Отсуствіє площ під нове будівництво в межах міста, огидна екологія там і дорожнеча житла, про які вже згадувалося вище - основні причини такого бурхливого зростання забудов під таунхауси в Підмосков'ї сьогодні.

          

Вартість пристойного за площею житла в таких селищах порівняна з вартістю невеликої однокімнатної квартири в самій столиці. Такі селища мають свою повну повноцінну інфраструктуру, - від шкіл, дитячих садків, магазинів, хімчисток і перукарень, до власних гаражів, стоянок. У більшості випадків територія таких міні-містечок охороняється.
             А якщо врахувати, що знаходяться вони не так вже й далеко від Москви, то стає очевидним, - в який бік варто зробити вибір при купівлі житла.

          

Значно нижча вартість житла, ніж у столиці, наявність повного комплексу необхідних обслуговуючих підприємств, магазинів, хороша екологія, ліси, озера, річки, чисте повітря, тиша і спокій, відносно невеликий час шляху до місця роботи в Москві, - скажіть, хто ще може сумніватися у перевазі проживання в таунхаусах Підмосков'я, ніж в самій столиці?
             Запитаєте про недоліки? Та їх просто немає!

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті