КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Технологія утеплення пінопластом.

утеплення пінопластомВ багатошаровій конструкції функції теплоізоляції виконуються набагато краще. Тому застосовується зовнішнє утеплення стін. Також технологія утеплення дозволяє позбутися ще від деяких проблем, таких як високий рівень вологості, який сприяє утворенню конденсату, плісняви та грибка, поліпшується загальний мікроклімат в квартирі, не залежний від погодних умов, зменшуються витрати на оплату опалення та кондиціонування.

Утеплення зовні, здійснене методом нанесення тонких штукатурних шарів (метод «мокрих фасадів»), розумно проводити з використанням пінополістиролу. Дана технологія утеплення припускає використання в якості утеплювача пінопласт, пінополістирол екструдований і мінераловатні плити. При цьому, утеплення пінопластом обходиться в кілька разів дешевше, не впливаючи на результат.

Технологія утеплення пінопластом передбачає:

- кріплення до несучої огороджуючої конструкції (стіни) теплоізоляційного матеріалу, з використанням клейового розчину (Kleyzer KP100) і дюбелів (пластикових, але не металевих, за винятком можливості утворення «містків холоду»)

- оштукатурювання по армуючій склосітці розчином Kleyzer kp-100sv

- нанесення декоративного шару.

Тонкі штукатурні шари наносяться для захисту утеплювача і відіграють роль основи для декоративного шару. Сучасні клейові суміші, що використовуються для «мокрих фасадів» мають гідні характеристики. Вони володіють хорошим рівнем паропроникненості, що необхідно для виключення можливості утворення вологи і конденсату, є стійкими до природних умов (на відміну від самого утеплювача, пінопласт втрачає свої властивості при намоканні, тому необхідно захистити його штукатуркою), безпекою з екологічної точки зору. Необхідно нанесення двох шарів. Перший - після укладання утеплювача, другий - після висихання першого.

При виборі пінополістиролу як матеріалу-утеплювача необхідно звернути увагу на його властивості. Ідеальна щільність пінопласту для виконання цієї мети - 25кг/м3. Можливе використання екстудірованного пінополістиролу з 35 щільністю. Використання пінопласту із щільністю матеріалу 15кг/м3 не бажано для утеплення, так як цей матеріал дуже крихкий і ламкий, не надає опір механічним впливам.

Також необхідно приділити увагу товщині пінопласту. Найоптимальнішим варіантом є матеріал товщиною 5 см, хоча це може бути і 10, і 15 см. Але, слід пам'ятати, що чим більше товщина утеплювача, тим менше рівень паропроникності.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті