КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Будівництво будинків.

Професійне будівництво будинків - найдавніший вид діяльності людства. З самого початку формування людини як "homo sapiens" у нього виникла чисто фізіологічна потреба в захисті від спеки, холоду, вітру і опадів. Потім вже, після певного розшарування суспільства на знатних і простих, бідних та багатих ця потреба прийняла відтінок певної статусності. За "укриттям" людини поступово стало проявлятися, яке становище в суспільстві вона займає, які вона має достатки. Будинки стали не тільки простим захистом від атмосферних явищ, а й місцем відпочинку, їх внутрішній комфорт став займати все більше місця. Попит як завжди породжує пропозицію. Хтось, ясна річ, намагався спорудити житло власними силами, хтось вдавався до послуг більш досвідчених і умілих людей. Згодом сформувався постійно затребуваний сегмент фахівців, для яких будівництво будинків стало професійним видом діяльності.

Етапи будівництва будівлі.

Будівництво будь-якої будівлі, незалежно від її призначення і місця розташування має загальний для всіх порядок спорудження, технологію і ділиться на певні етапи. Кожен з етапів може мати свої особливості для певної місцевості та типу будинку, але порядок чергування цих етапів залишається незмінним для будівництва будь-якого з них.

Першим, і найважливішим етапом будівництво будинківбудівництва будинку є спорудження фундамета під нього. Від того, чи відповідає фундамент вимогам по глибині, площі, міцності для даного типу будівлі, чи враховує його конструкція всі особливості місцевості й грунтів, на яких від споруджується залежить довговічність майбутньої будівлі, адже це її основа.

Другий етап - зведення несучих стін. При спорудженні стін особливо важливо враховувати кліматичні умови місцевості, які перекриття будуть укладатися на них. Від цих факторів буде залежати і матеріал стін, і їх товщина.

Наступний етап, на перший погляд проміжний і не такий важливий, - укладання перекриттів. Даний етап робіт насправді дуже важливий при будівництві двох- і більше поверхових будинків. Хоча при монолітному будівництві його умовно можна об'єднати з другим.

Наступним етапом є, звісно ж, - дах. Якісні покрівельні роботи - запорука того, що у вашій оселі завжди буде сухо і ні палюче сонце ні сніжна заметіль чи злива не зможуть перешкодити вам почувати себе в ньому затишно.

Дуже актуальний на сьогоднішній день етап - встановлення вікон і дверей та оздоблення фасадів. Правильно підібране і виконане оздоблення фасаду - це не тільки зовнішня краса вашого будинку, але і тепло у ньому і майбутня економія сімейного бюджету на опаленні та кондиціюванні. Ну а вікна та двері, само-собою, проте це окрема тема.

Завершальний етап будівництва будинків - спорудження внутрішніх перегородок та внутрішні оздоблювальні роботи. На перший погляд здається, що це найважливіший етап, тому-що це як би вінчає справу, є його зовнішнім явним результатом. Без сумніву, важливо підійти до цієї ділянки робіт з такою ж відповідальністю, як і до попередніх. Але недооцінка всіх вищезгаданих етапів може привести до того, що рано чи пізно всі ваші оздоблювальні шедеври можуть піти на смарку.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті