Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Переваги покупки будинку з клеєного бруса

Деревина використовується в якості будматеріалу не одне сторіччя. За цей час вдалося виявити всі її переваги та недоліки. Що стосується останніх, то головним серед них є усадка, яка полягає у змінах геометричних розмірів споруди вже після закінчення будівництва. Як повідомляють експерти, в конструкціях з профільованого бруса або оциліндрованного колоди усадка тільки за один рік може досягати 10%.

        

Але сучасні технології дозволили позбавити деревину такого недоліку, винайшовши новий будматеріал - клеєний брус. У цього матеріалу безліч переваг, одним з них є висока міцність. Для цього перед склеюванням ламелі сортують і відбраковують ті, на яких велика кількість тріщин і сучків. Через те, що дошки між собою склеєні, слабкі місця одних дощок компенсують інші. Це пояснює, чому у клеєного бруса вище міцність, ніж у звичайного бруса або колоди. Крім того, він меншою мірою піддається розтріскуванню і деформацій.

Не дивно, що в останні роки продаж будинків з клеєного бруса стає все більш популярним. Як і всі споруди з деревини, споруди з клеєного бруса дуже екологічні - в таких будинках завжди тепло і легко дихається. До того ж такі будови виглядають дуже привабливо, якщо порівнювати з важкими бетонними міськими коробками.

Будівництво будинків з клеєного бруса обходиться недорого, оскільки весь «будкомплект» виробляється на заводі з використанням високоточного обладнання, на будівельному майданчику робітники лише здійснюють його збирання. Стандартна довжина, якою володіє клеєний брус, дорівнює шести метрам, але за індивідуальними замовленнями виконують і конструкції, що досягають двадцяти метрів у довжину. Це забезпечує широкі можливості при проектуванні, оскільки відсутні обмеження у площі і виборі архітектурного стилю.

Будинки, зведені з цього матеріалу, не вимагають особливої зовнішньої і внутрішньої обробки: стіни з самого початку гладкі і рівні. До речі, в такій споруді легко зробити приховану проводку: необхідні штроби прорізають ще на етапі виготовленні клеєного бруса. Сучасні антисептики і антипірени дозволили усунути ще деякі недоліки деревини: погану вогнестійкість і схильність руйнації від шкідників. З цієї причини, продаж будинків з клеєного бруса стає все більш затребуваним на сучасному ринку нерухомості.

Джерело: deluxehouse.ru

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті