Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русскийen

Мікроклімат та комфорт мансардних приміщень.

Сьогодні вартість земельних ділянок як у великих і малих містах, так і за їх межами неймовірно висока, і тенденції такі, що навряд чи ціна квадратного метра землі в найближчому осяжному майбутньому впаде. Особливо це стосується великих міст та їх околиць.

Саме тому таку дорогу в буквальному сенсі кожну п'ядь придбаної ділянки під заміський котедж чи висотку в межах міста забудовник хоче використати по-максимуму.

Одним із способів максимально оптимального використання квадратних метрів під забудову є застосування в архітектурних рішеннях нових будівель, а також при реконструкції старих будинків мансардних приміщень, тобто використання горищного дахового простору під житло, офіси та майстерні.

Зовні такі будинки виглядають дуже привабливо, адже сьогодні є велика різноманітність покрівельних і фасадних матеріалів, інших елементів, спеціальних мансадних вікон тощо.

Але для того, щоб в мансардних приміщеннях приємно працювалося і жилося, необхідно ретельно підійти до вибору покрівельних та теплоізоляційних матеріалів і врахувати деякі нюанси при проектуванні і монтажу таких важливих інженерних мереж як опалення, вентиляція і кондиціювання.

Слід пам'ятати, що влітку поверхня даху отримує максимальне теплове навантаження, а тепловтрати взимку через цю частину будови так само завжди максимальні. Тому матеріал самого даху повинен бути відповідної якості, а теплоізоляція - максимально можлива. Важливу роль при цьому відіграватиме шумова вразливість матеріалу даху до опадів, дощу чи граду.

У кожному разі, кондиціонер для такого приміщення не буде зайвим, а при розрахунку його потужності та підборі потрібно зробити запас з урахуванням нагрівання даху. Опалювальні прилади в мансардних приміщеннях також потрібно закладати зразу ж більшої ніж зазвичай потужності.

Оскільки природна вентиляція на останніх поверхах як правило не працює, не буде вона працювати тим більше на мансадному поверсі. Тому потрібно в першу чергу подбати про наявність вікон, благо вибір сьогодні в цьому плані великий, а по-друге, звичайно ж, бажано облаштувати такі приміщення примусовою вентиляцією.
Вентиляторами обов'язково потрібно обладнати санвузли, ванні та душові, на кухнях і в приміщеннях з виділеннями інших шкідливостей встановити витяжні зонти з вентиляторами.
Також не зайвим буде обладнати тут припливні системи з подачею свіжого повітря в житлові кімнати, кабінети, в інші зони розміщення людей. На ринку присутньо безліч компактних підвісних припливних, припливно-витяжних установок, з електричним або водяним підігрівом, рекуператорами різних типів та ефективності.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті