КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Магнезіальні промислові підлоги

Область застосування матеріалів на магнезіальних в'яжучих - це влаштування монолітної безшовної промислової підлоги. Універсальність магнезіальних в'яжучих полягає в їх універсальності: вони мають характеристики, які притаманні каменеподібним штучним матеріалам на основі мінерального в'яжучого, а також властивостями притаманними полімерним матеріалам: маслобензостійкістю, еластичністю, плинністю. Магнезіальний цемент є неорганічним природним полімером.

Істотні переваги магнезіального бетону і розчинів в порівнянні з традиційними бетонами відомі. Це стосується особливо високих характеристик, наприклад, міцність на згин. Звідси випливають такі експлуатаційні характеристики, як водонепроникність і висока зносостійкість, швидкий темп наростання міцності, практична безусадочність, морозостійкість, тріщиностійкість, що дозволяє експлуатувати наливні і монолітні бетонні підлоги без ремонту довгий час.

На основі магнезіального в'яжучого наливні підлоги на відміну від наливних полімерних підлог вважаються екологічно безпечними, вогне -термостійкими, негорючими, зносостійкими, водонепроникними.

Властивості магнезіальних покриттів:

- Іскробезпека. При ударах кам'яними і металевими предметами не утворює іскри. Це властивість особливо актуально за наявності в приміщеннях газоповітряної вибухонебезпечної суміші.
- Антиелектростатичність. Це робить підлоги незамінними в приміщенні, де багато електротехнічних пристроїв (трансформаторів, моторів, комп'ютерів та іншого чутливого обладнання).
- Нековзна поверхня. Гладка, рівна, неслизька і безшовна поверхня, безпечна і комфортна при ходьбі пішоходів навіть при заливці водою і маслом.
- Висока атмосферостійкість. Магнезіальні підлоги мають високу еластичність і морозостійкість.
- Захист від неіонізуючих випромінювань і електромагнітних полів. При додаванні в будівельні суміші (підлогові покриття, штукатурні суміші) шунгітового наповнювача, відбувається екранування електромагнітних полів. Тому з'являється можливість обробити приміщення такими спеціальними складами і забезпечити ізоляцію від радіоактивних перешкод. Такий спектр радіоекрануючих матеріалів відкриває нові можливості у сфері захисту корпоративної інформації.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті