КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русскийen

Магія дерева.

Тому, хто любить проводити вільний час на природі, а точніше, у лісі, знайомі незабутній аромат хвої чи кори дерев, запах живиці чи опалого листя. Атмосфера лісу умиротворює та розслаблює, відволікає від повсякденної суєти. Сприятливий вплив лісових прогулянок на легені, нервову і серцево-судинну системи - факт відомий і незаперечний.

Вироби з натурального дерева не тільки міцні, естетичні та красиві зовні. Крім виняткових властивостей дерева, як матеріалу, запаху, воно випромінює неймовірної сили внутрішню енергетику природи, лісу.

магія дерева Саме тому виготовлення сходів, меблів, дверей та інших виробів з натурального дерева залишається популярним з глибокої давнини до нашого часу. Альтернативи цьому чудовому матеріалу немає і бути не може. Хоча порід дерев, найбільш часто вживаних для виробництва різних виробів відносно небагато, різноманітність текстур та відтінків оброблених поверхонь воістину вражає, а їх краса і химерність заворожує.

Дерево будь-якої породи - досить податливий до обробки матеріал. Це дозволяє виготовляти з нього як справжні шедеври мистецтва так і надійні, міцні й зручні у використанні предмети домашнього вжитку і меблі. Сучасні інструменти і технології розширили і урізноманітнили можливості такої обробки і відповідно, асортимент дерев'яних виробів.

Традиційно, добротні меблі з натурального дерева були і завжди будуть ознакою добробуту її власників, а дерев'яні сходи з вишуканими перилами і балясами - предметом їх гордості і самозадоволення.

Про властивості дерева, як будівельного матеріалу говорити не доводиться. Від глибини століть воно було основним матеріалом для споруди житла та будівель іншого призначення. Але хотілося б підкреслити естетичну сторону зведення будівель з дерева. У наш час споруда житла, бань з дерева, внутрішнє оздоблення стін і стель дерев'яною вагонкою знову дуже популярні і переживають справжню епоху відродження. Сучасні технології обробки дерева дозволили створити велику кількість різних естетично привабливих і легкомонтуємих матеріалів для будівництва та оздоблення. Блок-хаус, точений і струганий брус, вагонка різних розмірів і текстури, всі ці матеріали роблять будівлі та приміщення екологічними і надзвичайно гарними, а перебування всередині них приносить справжнє естетичне задоволення.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті