КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Характеристики піноблоків

Піноблоки - це будівельний матеріал. Вони виготовляються з цементної суміші та піноутворювача за особливою новою технологією. І з великою часткою впевненості можна говорити про те, що в даний час це найбільш бажані стінові блоки в будівництві. Застосування піноблоків досить широке: будівництво гаражів, теплих заміських будинків і котеджів, виробничих будівель, огороджувальних конструкцій, стін і перегородок і багато-багато іншого. І не дарма у піноблоків таке широке застосування, адже вони володіють масою позитивних характеристик, які вигідно відрізняють їх від інших матеріалів, використовуваних в будівництві.

До таких характеристик можна віднести: стійкість до негативного впливу з боку навколишнього середовища (мороз, сніг, дощ, засуха, вітер), довговічність, маленька вага (по проведеним випробуванню піноблок не тонув у воді більше одного тижня), легко обробляються, легко піддаються розпилюванню. Крім перерахованих характеристик піноблоки також застосовні для будь-якого типу обробки. Ще однією важливою характеристикою піноблоків є високий показник вологостійкості, який досягається завдяки замкнутим порам. Піноблоки (зокрема полістіролбетонні блоки) володіють хорошою теплоізоляцією і є хорошим матеріалом для утеплення стін будинку. Не менш важлива якість піноблоків (газосиликатні блоки) - це створення мікроклімату схожого з мікрокліматом дерев'яного будинку, а саме піноблоки володіють здатністю вбирати вологу, але не гнити, тим самим стіни будинку набувають здатність «дихати».

Структура піноблоку значно схожа з технічних та механічними параметрами зі структурою деревини. На відміну від цегли піноблоки мають досить великий розмір, що в рази збільшує швидкість кладки, а, отже, швидкість споруди будівлі. Піноблоки, ціна яких відносно мала, не містять токсичних речовин, що згубно впливають на здоров'я людей і навколишнє їх середовище, і завдяки цьому відмінно конкурують з багатьма будівельними матеріалами. За проведеним тестам виявлено, що піноблоки є хорошим за пожежостійкістю матеріалом (присвоєна перша ступінь вогнестійкості), що відіграє велику роль, якщо ви будуєте житловий будинок. Підіб'ємо підсумок всьому вище сказаному: піноблоки - це відмінне рішення для використання в численних будівельних потребах, яке відповідає всім вимогам що пред'являються до матеріалів для будівництва.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті