КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Гідроизоляція дахів

покрівельні роботи

Якому саме гідроізоляційному матеріалу віддати перевагу при проведенні покрівельних робіт залежить від конкретних умов, бажань і фінансових можливостей. Розглянемо наявні варіанти більш докладно.

Дифузійні мембрани - один з найпоширеніших матеріалів для гідроізоляції покрівлі будівель. Такого типу матеріал допоможе позбутися небажаного конденсату, протікання і зовнішньої вологи. Це дуже важливо, адже від усіх цих факторів пошкоджується не лише внутрішній шар утеплення, а й вся поверхня покрівлі.

Потрібно відразу внести ясність: гідроізоляція покрівлі мембраною можлива, тільки якщо виконуються покрівельні роботи на скатній конструкції даху. Цілком зрозуміло, що такі роботи повинні проводитися на початковому етапі зведення покрівлі або вже на стадії укладання шару, що утеплює.

Також потрібно відзначити те, що вибір гідроізоляційного матеріалу проводиться залежно від кількості вентиляційних каналів самої покрівлі.

Якщо є два канали, потрібно використовувати спеціальну плівку, яка не пропускає пар. При укладанні даного типу гідроізоляційного матеріалу необхідно дотримуватися відстань у п'ять сентиментів між краєм плівки і коньком покрівлі.

У тих випадках, коли покрівля має один вентиляційний канал, то з метою гідроізоляції покрівлі використовують дифузійні мембрани, які є дуже ефективними в даному випадку. Укладати такий тип гідроізоляції можна впритул і внахлест. Варто так само відзначити, що даний гідроізоляційний матеріал не з дешевих. Але термін служби, якість цілком окупає його вартість.

Так само зауважимо, що дах з одним вентиляційним каналом - сам по собі простий і функціональний. Крім цього, шар дифузійних мембран, який укладається безпосередньо на утеплюючий матеріал, пропускає пар і перешкоджає вітрам - тобто він дозволяє дихати всій покрівлі.

Що стосується гідроізоляції дахів при покрівельних роботах на дахах плоскої конструкції, які в наш час зустрічаються набагато частіше скатних конструкцій, то в силу своїх конструктивних особливостей (такі дахи роблять з листів сталі, або залізобетонних плит), до неї потрібно ставитися досить відповідально.

Для гідроізоляції такого типу конструкції покрівлі застосовують мастику, руберойд. В останні роки набрав популярність герметик спеціального призначення.

Якщо говорити про сучасні плоскі дахи, то технології дозволяють розробляти більш зносостійкі до впливів навколишнього середовища покрівлі. Якому саме матеріалу віддати перевагу, вирішує кожен сам. Це залежить від конкретних умов, бажань і фінансових можливостей кожної конкретної людини.

Крім того, не варто забувати, що гідроізоляція покрівлі є лише частиною процедур, пов'язаних з правильним виконанням покрівельних робіт. В інтернеті можна більш детально ознайомитися з комплексом заходів щодо усунення конденсату на покрівлі.

Але, безсумнівно, не варто забувати, що гідроізоляції в покрівельних роботах - це досить важливий процес, який в подальшому вплине на довговічність всієї будівлі.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті