Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Гідроізоляція фундаментів заміських будинків

Експлуатаційні якості будинку безпосередньо залежать від якості його опори - тобто фундаменту. Саме тому так важливо забезпечити фундаменту максимальну надійність, міцність і довговічність. Якісні проекти заміських будинків передбачають досить серйозну гідроізоляцію підземної частини будівлі, і нехтувати цим в процесі зведення будинку ні в якому разі не можна.

Грамотна гідроізоляція фундаменту - це певний гарант безпроблемної експлуатації будинку протягом багатьох років. Гідроізоляційний матеріал покликаний захистити конструкцію основи від цілого ряду руйнують факторів - це агресивне зовнішнє середовище, чергування циклів заморожування і відтавання матеріалу фундаменту, перепади температури і вплив грунтових вод. Щоб максимально захистити фундамент від усього цього, слід вибирати оптимальний якісний гідроізоляційний матеріал. Досвідчені проектувальники вибирають тип гідроізоляції на перших етапах проектування і виходять при цьому з принципів максимальної надійності та економічної доцільності.

Особлива увага приділяється гідроізоляції при проектуванні будинків, які планується зводити на ділянках з високим заляганням грунтових вод. У таких випадках передбачається спорудження дренажної подушки під фундаментом. Горизонтальна гідроізоляція встановлюється після укладання першого ряду плит. Після зведення стін фундаменту встановлюють вертикальну гідроізоляцію. Ці два шари ізоляції повинні бути обов'язково герметично сполучені. Етап спорудження гідроізоляції повинен здійснюватися в літній час, щоб сезонні дощі або паводки не завадили якісно провести цю відповідальну роботу.

Для даного виду будівельних робіт бажано запрошувати бригаду досвідчених кваліфікованих робітників. Важливо щоб будівельники мали навички роботи з тими гідроізоляційними матеріалами, які передбачені за проектом.

Перед нанесенням ізоляції необхідно перевірити підготовленість бетонної площини, але яку вона буде встановлюватися. Поверхня бетону має бути рівною, на ній не повинно бути виступаючих частин арматури, а також бруду, пилу, тріщин і негерметизованих швів. Якщо передбачається використання бітумної ізоляції, поверхню бетону при всьому іншому повинна бути ще й абсолютно сухою. При правильно підготовці поверхні плит, забезпечується щільне зчеплення бетону і гідроізоляції.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті