Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Фундамент та комфорт

Те, що фундамент - основа і початок початків при будівництві будь-якої будівлі - прописна істина, можна сказати - аксіома. Від того, чи правильний фундамент ви закладаєте, залежатиме в першу чергу довговічність будівлі, його стійкість не тільки форс-мажорним природним катаклізмам типу землетрус, ураган чи, не дай Бог, повінь, а й опір звичайним для вашої місцевості опадам, морозам, вітрам та іншим атмосферним явищам.

Про те, як вибрати і побудувати правильний фундамент, сьогодні дуже багато інформації в інтернеті, але мова в нашій статті піде трохи про інший аспект цього питання. Ми тут спробуємо розібратися в тому, як фундамент може вплинути на комфорт в приміщеннях будинку, зведеного на ньому. На перший погляд, поняття комфорт і фундамент далекі одне від одного і не мають між собою нічого спільного. Але це тільки на перший погляд.

Комфорт - поняття досить об'ємне. Це не тільки м'які подушки, диван і ортопедичне ліжко, не тільки красиві меблі, сучасна побутова техніка і зручна сантехніка. Однією з найбільш важливих складових комфорту приміщення є мікроклімат в ньому, простіше кажучи, температура, вологість, рух повітря і концентрація в ньому всіляких шкідливостей. Від цих характеристик повітря може дуже сильно залежати наше самопочуття, здоров'я і відповідно настрій, життєвий тонус, якщо хочете, - навіть продуктивність праці чи повноцінність відпочинку. Спробуємо з'ясувати, як перераховані вище фактори можуть бути пов'язаними з фундаментом будівлі, в якій знаходяться ці приміщення.

Навіть неглибокий логічний аналіз показує, що цей зв'язок очевидний, і насправді все набагато простіше, ніж здається.

Залежно від місця розташування майбутньої будівлі, його фундамент, більшою чи меншою мірою, піддається постійному впливу вологи, як зовні, через атмосферні явища (дощ, сніг, туман), так і зсередини (талий сніг, підземні води). Тому через погану гідроізоляції фундаменту і тим-паче, через її відсутність, волога буде проникати на стіни будівлі. В даній ситуації, не допоможе ні товщина стін, ні їх посилене утеплення.
Наслідки очевидні, - в приміщеннях буде сиро, незабаром з'явиться грибок, пошкоджуючи як внутрішнє оздоблення, так і ваш організм. Про який комфорт в такій будівлі можна говорити?

Аналогічна ситуація спостерігатиметься при відсутністю утеплення фундаменту. У зимовий час він буде промерзати, і навіть в неморозние дні від стін тепло зсередини приміщення передаватиметься на фундамент. У таких приміщеннях стіни і підлоги будуть завжди холодні, тут вже не до комфорту. Очевидно, що на холодних поверхнях набагато більша ймовірність конденсації вологи, звідси грибок, а наслідки, - читайте вище. Тому вам обов'язково доведеться вживати заходів для додаткового утеплення підлоги і стін зовні і обігріву зсередини. Це природно спричинить за собою значні витрати.

Щоб уникнути всіх вищеперелічених неприємностей, потрібно з самого початку будівництва подумати і зрозуміти, що хороша гідроізоляція та утеплення фундаменту не менш важливі його розмірів і міцності і не є опціями, на яких можна заощадити.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті