КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Фасад з блок-хауса.

Сучасні технології у виробництві будівельних матеріалів дозволяють створювати архітектурні та дизайнерські рішення надзвичайно широкого діапазону. Як то кажуть, на будь-який смак і колір. Така різноманітність іноді може навіть заважати визначитися з вибором оздоблення внутрішніх приміщень чи фасаду.

У всі часи дерево вважалося кращим матеріалом для будівництва. Сьогодні важливість цього матеріалу в домобудівництві не зменшилася, а лише зросла.

Основними перевагами дерева були і залишаються:

- екологічність;
- хороша паропроникність;
- хороші тепло- та гідроізоляційні властивості (особливо у хвойних порід);
- відмінний зовнішній естетичний вигляд.

фасад з блок-хаусу Сьогодні дуже популярні будинку, лазні і їм подібні будівлі з оциліндрованого бруса. Сучасні технології зробили цей матеріал практично неспалюваним, довговічним, а збирання будинків з нього швидкою і легкою справою. Варто відзначити лише кілька невеликих нюансів - досить висока вартість оциліндрованого бруса та його схильність до всихання, що втім, характерно для будь-якого матеріалу з дерева. Це дещо обмежує більш широке застосування оциліндрованого бруса в будівництві.

Існує більш дешева альтернатива, що дозволяє зробити фасад будівлі не гіршим, ніж у будівлі з оциліндрованого бруса. Ця альтернатива називається & quot; блок-хаус & quot;.

Що ж таке блок-хаус?

Блок-хаус являє собою облицювальну дошку (вагонку), з лицьовою поверхнею, що має вид оциліндрованих колод. Даним матеріалом можна обшивати як внутрішню поверхню будівлі, так і фасад, незалежно від того, з якого матеріалу виконані несучі або внутрішні стіни. Вид такого фасаду дуже красивий, причому у блок-хаус необізнаної людини створюється враження, що будинок побудований з оцилідрованого бруса. Блок-хаусом можна оббивати як нову будівлю, так і стару, для поліпшення її зовнішнього вигляду і утеплення.

Як виготовляється блок-хаус?

Виготовляється блок-хаус методом обрізки підготовленої сухої колоди з чотирьох сторін, і подальшої обробки обрізаних частин на високоточному обладнанні. При цьому мінімізуться відходи виробництва, адже середня частина в подальшому використовується для виготовлення бруса або дошки. Подальша обробка блок-хаузної дошки, як і при виробництві оциліндрованого бруса, дозволяє її зробити пожежо-, вологостійкою та довговічною.

Останнім часом виробництво і продаж блок-хауса постійно ростуть, що говорить про зростання його популярності в будівництві.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті