КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Етапи чорнового оздоблення стін.

Коли стіни і дах будинку зведені, здається, що кінець роботам вже близький. Прогулюючись порожніми кімнатами, починаєш уявляти собі красиві панелі ЛМДФ у ванній, або унікальні структурні поверхні на терасі, відчуваєш, як грає на кухні італійський ДСП або насолоджуєшся блиском паркету у вітальні. До цього ще далеко, можна спуститися з неба на землю і подумати в реальності, як цю красу наблизити.

Спочатку у приміщенні слід виконати чорнове оздоблення, метою якого є вирівнювання до ідеального стану всіх поверхонь в квартирі або будинку.
Власне початком, «нульовим» етапом чорнового оздоблення називають найбрудніші роботи: укладання електропроводки, підведення комунікацій у вигляді каналізації, водопроводу, встановлення радіаторів опалення.

За методикою проведених робіт та їх результату оздоблювальний етап можна розділити на 2 складові: нанесення штукатурки і обшивка. Порядок проведення робіт зазвичай наступний: спочатку роблять стелю, потім стіни, далі закладають отвори і на закінчення облагороджують підлогу.

Електропроводка.
Головне, що потрібно від цього етапу - грунтовної розмітки вхідних точок: розеток, вимикачів. Під них робиться підводка кабелю, але сама фурнітура не ставиться. На цьому ж етапі прокладають інтернет-кабель, телефонні дроти, їх ховають в гофри або штроби, в залежності від характеристик приміщення.

Етап «трьох розчинів» полягає у вирівнюванні поверхонь трьома компонентами: грунтовкою, шпатлівкою і штукатуркою. На вибір оного з них впливає матеріал, з якого виготовлено основу (цегла, бетон), експлуатаційні характеристики приміщення (сухе, вологе) і матеріал, з якого буде виконуватися чистова обробка (МДФ, італійський ДСП і ін).

Грунтовка потрібна для того, щоб після нанесення краще відбувався процес зчеплення (адгезія) і зкріплення облицювального матеріалу з основною поверхнею, крім того, грунтовка володіє важливими зміцнюючими і в'яжучими характеристиками, що сприяє дбайливому ставленню до поверхні.

Шпатлівка служить для приховування незначних дефектів у вигляді сколів і нерівностей. Сьогодні, говорячи про шпатлювання, прийнято вибирати з 2-х видів розчинів: груборельєфних, які виконують попереднє вирівнювання поверхонь, і фінішних, які наносяться тонким шаром, закладаючи залишки дрібних дефектів. Виконати обидва види робіт якісно допоможе заводська інструкція на будівельному матеріалі, дотримання якої дасть необхідний ефект.

Все, тепер черга декоративного оздоблення, але це зовсім інша історія.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті