Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ




Читати ще
русский

Бюджетна шумоізоляція стін квартири. Шумоізоляція своїми руками.

Чи не найважливіша особливість квартири - це наявність сусідів за стінкою. Люди, змушені так близько співіснувати один з одним, так чи інакше можуть заважати своїм сусідам. Гучна музика, сварки, заняття танцями чи спортом - будь-який шум дуже добре чути через нетовсті стіни.

Сучасним вирішенням подібних проблем є шумоізоляція вашого житла. Ремонт квартир часто включає в себе цей важливий пункт.

У цій статті ми розповімо, як ізолювати себе від шумів, що йдуть від сусідів збоку чи знизу. Іншими словами мова піде про звукоізоляцію стін.

Перш за все, для усунення шуму потрібно зрозуміти, чому він до вас проникає. Причиною можуть бути різного роду пошкодження стін. Найменші тріщини, дірки в стінах, створені при монтуванні розеток, проведенні проводки, можуть пошкодити ізоляції квартири. Якщо такі знаходяться, то щілини, тріщини, вади ретельно закладаються. Такій же обробці піддаються стики стіни з підлогою та стелею за допомогою Ротбанда. У таких випадках дуже добре допомагає оштукатурювання стін, проте, це процес непростий. Але для досягнення бажаної тиші можна трохи й потрудитися.

Це тільки один із можливих заходів. Якщо це не усуне вашу проблему - можна обшити стіни гіпсокартоном. Технологія виконання цієї роботи з метою зменшення шуму схожа зі звичайною технологією, але з одним нюансом. Цей нюанс стосується структурного шуму. Щоб уникнути його, каркас під гіпсокартон не можна кріпити до «проблемної» стіні. Якщо цього правила не дотримуватися, то структурний шум буде до вас приходити через цю конструкцію. Каркас потрібно закріпити до стелі й підлоги, використовуючи при цьому шумоізоляційні гумові прокладки. Такі прокладки досить просто виготовити самостійно, але можна і придбати. Між стіною і профілями залишається щілина біля 5 мм. Цей простір потім слід залити силіконовим герметиком.

Профільний каркас заповнюється мінеральною ватою, що теж сприяє шумоізоляції. На ваті категорично не рекомендується економити, в іншому випадку ви отримаєте ефект барабана. Всі щілини повинні бути заповнені дуже щільно. Ефект можна ще більше посилити, якщо порожнини профілю залити монтажною піною.

Таким чином чинна конструкція вже може бути обшита гіпсокартоном. Можна зробити два шари, які будуть зміщені.

Цими двома бюджетними методами шумоізоляції квартири можна скористатися без допомоги бригади ремонтників. При цьому відмінний результат при виконанні всіх рекомендацій вам гарантований.

copywrighting 2011-2023    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ    airМАРКЕТ        Контакт    Клімат в домі на FB twitter facebook