КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Алюмінієві вентильовані фасади: конструкція, особливості, ціни

Для того щоб фасад будівлі виглядав привабливо, необхідно докладати масу зусиль. Потрібно періодично оновлювати його, так як під впливом зовнішніх чинників відбувається руйнування покриття, що може призвести до руйнування елементів будівлі. Крім естетичних функцій, він відповідає також і за питання, пов'язані з вентиляцією, теплозбереженням і т.д.

Останнім часом великою популярністю користуються алюмінієві вентильовані системи - гідна альтернатива традиційного оздоблення будівель. Реконструкція фасадів, будівництво будівель, косметичні роботи - всі ці процедури все частіше виконуються саме з використанням алюмінієвих конструкцій.

Що собою являють вентильовані фасади з алюмінію

Основними частинами даної системи є:

- кріпильна підоснова;

- облицювання (обшивка).

Дуже часто при монтажі алюмінієвих вентильованих фасадів використовують спеціальну плівку. Її функцією є захист елементів будівлі від агресивного впливу зовнішніх факторів, а також запобігання їх передчасного руйнування під їхнім впливом.

Кріпильна підоснова включає направляючі, кріпильні елементи (кронштейни тощо), а також різного роду кріплення. Вона встановлюється на стіну будівлі, закріплюється на ній, служачи підставою для установки облицювання.

Як облицювання при виробництві розглянутих систем може бути використано безліч матеріалів. Це може бути сайдинг, керамзит, або природний камінь. Облицювальний шар, як правило, виконується у вигляді касет, всередину яких поміщений утеплювач. Асортимент матеріалів, що застосовуються при виробництві такого облицювання досить широкий. Будь-який бажаючий може підібрати той, який задовольнить його за всіма параметрами.

Особливості фасадів з алюмінію

Головна особливість таких систем полягає в їх конструкції. Після монтажу між облицюванням і стіною утворюється повітряний прошарок. Він забезпечує циркуляцію повітряних потоків і якісну вентиляцію поверхні стіни. Завдяки цьому виключається ймовірність виникнення грибків, цвілі, та інших небажаних явищ. Також утворюється повітряна подушка, що виконує роль теплозахисного шару. Таким чином, вентильовані фасади відмінно поєднують в собі високі теплоізолюючі якості, а також забезпечують якісну вентиляцію.

До інших особливостей даних конструкцій можна також віднести і такі:

Будівля з алюмінієвими фасадами привабливий зовнішній вигляд і можливість додання будівлі незвичайної форми. Реконструкція фасадів із застосуванням алюмінієвих конструкцій дозволяє приховати всі зовнішні вади будівлі, усунути які з використанням традиційних матеріалів вельми проблематично;

- можливість монтажу в будь-який час року і при будь-яких температурах;

- високий термін служби. Виробники стверджують, що мінімальний термін експлуатації становить 50 років. Якщо врахувати властивості алюмінію та його високий ступінь стійкості до впливу зовнішніх факторів, то можна прийти до висновку, що такі заяви виробників фасадів обгрунтовані.

Що ж стосується вартості, то тут все залежить від особливостей конструкції, а також від того, який саме матеріал використовується для обробки. Вплив на ціну надає також і тип утеплювача, що застосовується в конструкції, і, природно ціна на алюмінієвий профіль. Варто відзначити, що з огляду на високий термін служби даних конструкцій, а також відсутність необхідності проведення регулярного обслуговування, то враховуючи досить високу вартість деяких варіантів, їх використання все одно буде економічно більш вигідним у порівнянні з традиційними видами оздоблювальних матеріалів.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті