Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

7 плюсів на користь будівництва будинку з цегли

Цегла, як матеріал використовується в будівельній справі вже протягом багатьох століть. Що ж дозволяє їй займати лідируючі позиції навіть сьогодні в умовах жорсткої конкуренції на ринку будматеріалів? Цегла має безліч різних переваг, але в даній статті ми розповімо лише про декілька з них. Як у давні часи було сім чудес світу, так і у цегли є сім головних якостей, завдяки яким вона популярна до цих пір.

Перше - це її міцність. Визначається цей показник по маркуванню, позначеному літерою «М» і цифрам стоять після неї на її упаковці. Цифри говорять про те, скільки кілограмів може витримати цегла в розрахунку на 1 кв. см. Для малоповерхового будівництва, має сенс використовуватись цегла М 100. Вона здатна забезпечити достатню міцність стін, при не великій кількості поверхів. При зведенні цегельних будівель від чотирьох поверхів і вище використовується цегла М 150, М 175, М 200 і навіть М 300. Два останніх найменування відносяться до розряду надміцних.

Друга важлива перевага цегли - це її довговічність. При правильному дотриманні всіх норм будівництва, будинок з цегли може простояти близько 100 - 150 років. Існують такі цегляні будівлі, які були зведені кілька століть тому і збереглися до цих пір. Сучасні матеріали для будівництва, поки що такими показниками похвалитися не можуть.

Третя, відмітна якість цегли - це те, що при її виготовленні використовуються матеріали натурального походження. Вона здатна, як кажуть у народі, «дихати», тобто володіє необхідною повітропроникністю. Цегла цілком стійка до процесів гниття і не схильна до дії грибків та паразитів, на відміну, наприклад, від дерева. Дані властивості роблять цеглу найбільш переважаючим матеріалом для багатоповерхового будівництва.

Четвертою позитивною якістю є прекрасна стійкість цегли до атмосферних впливів (спека, дощі і мороз). У Росії та північно-західних районах України, з їх суворим кліматом, однією з причин популярності цегли стала саме її морозостійкість. Під цією характеристикою розуміється здатність матеріалу витримувати кілька циклів заморожування і відтавання. Цегла з маркуванням F35/50 вважається найбільш підходящою для суворих зимових умов.

Наступна за рахунком, п'ята властивість цегли - це її пожежна безпека. Цегла здатна витримувати високі температури, і не схильна до процесу горіння. У разі загоряння об'єкта, хоча б стіни залишаться цілими, що сприятиме якнайшвидшому відновленню будови після таких неприємних подій. Ця властивість безумовно теж вигідно виділяє цеглу з ряду всіх будівельних матеріалів.

До шостої перевазіги цегли можна зарахувати її хорошу звукоізоляцію. Стіни з цегли - хороший бар'єр для різного роду шуму, в порівнянні з дерев'яними, бетонними чи панельними стінами споруд.

Сьомою, завершальною для цієї статті перевагою цегли є те, що в силу всіх цих, вище перерахованих характеристик, з неї можна зводити найрізноманітніші, химерні і незвичайні будови, різної поверховості і планування. Цегляні стіни не будуть перешкодою для різного роду оздоблення вашої будови, матеріал цей можна легко поєднувати з іншими видами будматеріалів. Це дає можливість для необмеженого польоту фантазії замовників проекту та його архітекторів.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті