КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Вибираємо фундамент під дерев'яний будинок

Сучасний будівельний ринок пропонує масу послуг, на будь-яке бажання і різні матеріальні можливості. І якщо ви поставили перед собою завдання про придбання заміського дерев'яного будиночка, то необхідно визначитися буде це вже готова покупка, під ключ або ви віддаєте перевагу взяти участь в поетапному будівельному процесі. А багато хто вирішує самостійно, власноручно, зайнятися зведенням дерев'яного будинку при використанні матеріалу фундаменту з асфальтобетону.

Перед початком будівництва мимоволі задумаєшся, з чого почати? І відповідь звичайно однозначна - з фундаменту. Не посвячені в будівельні тонкощі, навряд чи собі уявляють, що фундамент має декілька видів відмінності:

- для дому з бруса можливий стрічковий фундамент ;

- збірна основа;

- стовпчасті основи;

- фундамент має суцільну конструкцію;

- гвинтова основа.

Як правило, тип фундаменту залежить від типу грунту і від рівня грунтових вод, крім того потрібно враховувати вагу конструкції і навантаження, яке буде передаватися на фундамент. Але в будь-якому випадку слід пам'ятати про дотримання будівельних і технічних норм, тільки тоді фундамент прослужить не один десяток років.

Для будинків полегшеної конструкції, наприклад, каркасно - щитових допускається застосування стовпчастого фундаменту. Зведення такого фундаменту досить просте, в підготовлені свердловини укладають сталеву арматуру і заливають будівельним розчином. Для рівномірного розподілу тиску всієї конструкції будинку на грунт, на дні свердловини необхідно облаштувати піщану подушку. Гвинтовий фундамент мало чим відрізняється від стовпчастого, за винятком лише того, що сталева арматура замінена на металеві гвинтові опори. Для рельєфних і складних ділянок, такий вид фундаменту - найкраще рішення.

Стрічковий фундамент по праву може вважатися найпоширенішим з усіх видів фундаменту. Він здатний витримувати серйозні навантаження, і має декілька видів відмінності, мілкозаглибленний, заглиблений, монолітний.

Блокові або збірні фундаменти найбільше застосовуються на піщаному грунті, на них як правило, зводять невеликі будинки. Подушка із залізобетонних блоків прямокутної форми, є основою збірного фундаменту. Блокові стіни, встановлені на таку подушку, скріплюють цементним розчином.

Конструкція суцільної основи дозволяє зведення будинків з невисоким цоколем. Для посилення суцільної основи можливе застосування перехресних армованих стрічок або ребристих плит.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті