КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Управління будівлею.

Сучасна людина, прагнучи жити в затишку і комфорті, оснащує своє житло інженерними комунікаціями, а щоб легко управляти комплексом інженерних мереж в цілому встановлюють системи диспетчеризації.

Такі системи дозволяють робити оперативний контроль, координувати управління мережами і технологічними процесами, а також різними інженерними об'єктами, які підтримують життєзабезпечення будівель. Крім цього подібні системи управління здатні захистити будівлю від позаштатних, в тому числі і аварійних ситуацій.

Інженерне обладнання, яке входить в комплекс систем керування будинком, включає в себе великий набір сигналів і технологічних параметрів, що вимагають безперервного контролю. Впорається з таким завданням під силу тільки лише сучасним системам диспетчеризації.

До комплексів, які потребують постійного контролю, відносять:
1. кондиціювання та вентиляція, а в більш складних варіантах - теплові завіси і регулятори повітряних потоків;
2. теплопостачання;
3. водопостачання і каналізація;
4. охоронні системи;
5. пожежна сигналізація;
6. ліфтове обладнання;
7. електропостачання;
8. інше обладнання специфічного призначення, яке вимагає підключення до систем диспетчеризації.

Дане обладнання контролює працездатність інженерних мереж, в так званому, режимі реального часу. Крім того вони можуть проводити оперативну зміну параметрів підконтрольних пристроїв. Протоколи роботи, а також всі необхідні відомості стосовно різних процесів, які відбуваються на віддалених об'єктах, можна отримати через комплекси управління і диспечеризації інженерних систем.

Що ж до збору та обробки даних у таких системах, то здійснюється це за допомогою спеціально програмованих контролерів. Ці контролери можуть працювати як в координації з пультом центрального управління, так і автономно, тобто без без нього.

Типи диспетчеризації будинків
1. Локальні. Вони передають технологічні дані безпосередньо на пульт оператора, розташованого в тому ж будинку. Такі системи ще можуть називатися автоматизацією будівлі.
2. Дистанційні. Такі системи передають показники від автоматизованих підсистем (це може бути одна або одночасно кілька), які мають віддалене розташування, на центральний пункт диспетчера. Вони в змозі управляти одночасно декількома об'єктами.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті