КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Будівництво піноблочного будинку.

Піноблок все частіше можна побачити в рекламі, де він представлений у якості нового будівельного матеріалу, який володіє особливими характеристиками. Однак треба сказати, що цей матеріал з'явився 70 років тому. Сьогодні будівництво будинків з піноблоків зайняло лідируючу позицію, навіть, незважаючи на дорогі цегляні будинки під ключ. Будинки з клеєного бруса поступово втрачають популярність, та й не кожному вони по кишені. А саме піноблочні конструкції - це найдешевший варіант для будівництва власного будинку на окремій ділянці.

На сьогоднішній день даний матеріал застосовують при зведенні малоповерхових будівель, тим більше що робоча сфера не вимагає наявності висококласних фахівців, які володіють великим досвідом. Велика кількість людей будують гаражі з піноблоків. Матеріал дуже вигідно використовувати, оскільки він здатний замінити кілька цеглин, звідси випливає, що терміни в значній мірі скорочуються. Але тут теж є деякі індивідуальні особливості, на які потрібно звертати увагу.

Серед позитивних сторін варто виділити низьку собівартість на відміну від інших будівельних матеріалів, таких, як цегла або деревина. У складі піноблоків відсутні хімічні речовини, здатні завдавати шкоди здоров'ю людини. Матеріал є екологічно чистим.

Невелика вага, відмінні параметри тепло і звукоізоляції, підвищені показники в галузі пожежної безпеки - все це величезний плюс для піноблоку. Наявність пористої структури дозволяє матеріалу пропускати повітря.

фасад з цегли Пінобетон легко різати за допомогою ножівки, а також виробляти з ним різну обробку. Однак для будівництва такої споруди необхідно знати всі позитивні і негативні сторони даного матеріалу.

Серед серйозних недоліків піноблоку треба виділити його низьку міцність і високу гігроскопічність. Щоб матеріал зберігав властивості звукоізоляції, параметр товщини швів повинен бути приблизно від 2 до 3 мм., а домогтися цього майже неможливо.

Піноблоки знайшли своє застосування і в будівництві внутрішніх перегородок, тому що в даному випадку цілком достатньо буде звичайних ізолюючих якостей разом з міцністю. Щоб зводити несучі стіни, піноблок краще використовувати разом з цеглою. Зовнішня сторона будинку може бути складена з цегли, а внутрішня - з пінобетонного матеріалу.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті