КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Система опалення "розумний будинок"

Технології XXI століття досягли такого рівня, що можна автоматизувати в нашому побуті практично все. Будь-які інженерні системи - освітлення, вентиляція, електроприводи, постачання енергією, газом і водою, опалення - на сьогоднішній день піддаються управлінню. Здійснення охорони і пожежної безпеки жител - у тому числі. Людина взаємодіє з внутрішнім простором свого будинку, задаючи певні режими для роботи вищеназваних систем. Наприклад, у вказаний час доби повинні автоматично відкриватися або закриватися вікна, щоб циркулювало повітря. У будинку такого типу завжди безпечно і комфортно, а ресурси використовуються дуже раціонально. Якщо говорити окремо про системи опалення, то регуляція температури і вологості в подібних оселях здійснюється найоптимальнішим чином. sms proСистема опалення розумний будинок - це один з найнадійніших і найкомфортніших винаходів. Одне приміщення або декілька з них можуть обігріватися по-різному - саме так, як потрібно господарю на даний момент часу. Це дозволяє економити електрику або інші види використовуваної енергії. Завжди є можливість запустити певну програму. Температуру і режим підбирають, наприклад, з пульта або екрана комп'ютера. Все це вже не фантастика, а реальність. Територія будинку ділиться на зони: наприклад, житлову, побутову, дитячу.

Підсобні приміщення не потребують інтенсивного обігріву. Автоматика справляється одночасно з усіма заданими параметрами. У відсутності мешканців вона підтримує одну температуру, а до їх приходу готує вже іншу - більш теплу. Під час сну для забезпечення глибокого відпочинку зазвичай йде зниження температури навколишнього середовища. Опалювальне обладнання може включати в себе інфрачервоні панелі, радіатори, теплі підлоги.

Це ціла система приладів. У різних випадках розподіл теплого повітря відбувається принципіально по-різному. Система опалення розумний будинок не є винятком. Якщо обігрів досяг заданої межі, тоді включається система кондиціонування. Взимку, щоб уникнути того, щоб повітря через опалення ставав занадто сухим, використовуються зволожувачі.

Перебуваючи у відпустці або виселенні, господарі можуть здійснювати управління дистанційно. До моменту свого повернення вони дають сигнал (наприклад, через мобільний телефон) до зміни режиму обігріву. За рахунок роботи в економному режимі термін служби обладнання значно продовжується. Автоматика завжди працює безвідмовно і забезпечує ідеальний мікроклімат всередині будинку або квартири.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті