КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Ремонт новобудови.

Своє окреме житло - мрія кожної молодої сім'ї. Втім, про це мріяли і наші діди з бабусями. Знайома до сліз ситуація - три покоління, що туляться в кращому випадку трьох-кімнатній «хрущовці», - слава Богу, вже потихеньку відходить в минуле.
Зараз стало вже майже нормою, - молодята відразу після весілля в'їзджають в окрему квартиру, подарунок батьків. Залежно від фінансової ситуації батьків, подарунок може бути підшаманеною під «євроремонт» «хрущовкою» чи більш респектабельним, - квартирою в новобудові. І що найцікавіше, ремонт новобудови не завжди може бути більш витратним першого варіанту.

ремонтСамо собою очевидно, що ремонт, у випадку з «хрущовкою» чи «сталінкою» інакше як капітальним бути не може. Тут належить глобальна заміна інженерних комунікацій, включаючи системи водопроводу, опалення, вентиляції, каналізації та електрики, можливе перепланування, утеплення, ремонт або повна переробка фасадів, заміна вікон, дверей тощо.
Враховуючи необхідність виносу величезної кількості будівельного сміття, - старої штукатурки, битої цегли, згнилої підлоги і столярки з п'ятого, наприклад, поверху будинку без ліфта, то тут вже задумаєшся, чи не простіше придбати квартиру в новобудові, і просто уникнути всіх перерахованих вище проблем.

У даному випадку ви починаєте ніби з чистого аркуша. Можна з самого початку підкоригувати планування, розробити дизайн, підібрати відповідну йому сантехніку, меблі.
Є можливість прокласти в потрібному місці відповідні комунікації, - вентиляційні канали, траси для кондиціонерів, кабелі комп'ютерної та телевізійної мережі тощо. При цьому бажано, щоб всі рішення, починаючи з інженерних мереж і закінчуючи дизайном, оздобленням і меблями приймалися комплексно фахівцями відповідних напрямків.

Ще краще, якщо ці фахівці знаходяться в одному місці, в одній організації. Тоді легше уникнути різних накладок і непорозумінь у процесі ремонту, вчасно зкоригувати можливі доробки чи зміни в проекті.
У разі придбання квартири в новобудові треба з самого початку звернутися у фірму, що займається ремонтом новобудов «під ключ», з хорошою репутацією, яка має в своєму штаті фахівців всіх необхідних для даного випадку спеціальностей, ознайомитися з реалізованими об'єктами і переконатися в хорошій якості робіт. Тоді кінцевий результат обов'язково буде адекватний вашим очікуванням і мріям.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті