КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Підвісні стелі з алюмінієвого профілю - практичне рішення для будь-якого приміщення

Виділяється різноманітність матеріалів, використовуваних для обробки стель в підвісної конструкції. На алюмінієві реї монтують не тільки легкі пластикові плити, але і дзеркальні поверхні. Такий варіант дає неоціненну перевагу - візуально збільшує простір приміщення. Усі матеріали придатні до використання навіть в дитячій кімнаті, тому що вважаються нешкідливими і можуть бути придатні до вологого прибирання. А багата кольорова гама забезпечить унікальність і неповторність композиції не тільки в місті, а й на периферії, у селі.

Різні системи підвісних стель активно використовують для оформлення залів, виставкових центрів, басейнів, великих розважальних комплексів, лікувальних установ, автосалонів, навчальних організацій, офісів та інших об'єктів.

Конструкція модуля дозволяє багаторазово змінювати інтер'єр приміщень. Якщо раніше була підвісна стеля, то каркас може бути використаний для монтажу касет і рейок. Таке рішення економить витрати, особливо якщо йде оформлення великих приміщень. У стандарті кожна касета - це квадратна панель 60х60 см. З таких фрагментів складається вся стеля. Зазвичай вибирають композиції білого, золотого, срібного кольору згідно з плитами. У порожнечі вставляють блоки відповідного розміру. Їх не потрібно закріплювати, тому що вони «лежать» на реях, не утворюючи просвітів і щілин. За технологією монтаж проводиться в стик.

Оброблені алюмінієві реї не піддаються корозії, гниттю та іншим негативним впливам. Їх можна використовувати навіть в умовах шкідливого середовища, яке згубно впливає на інші види оздоблювальних матеріалів. Якість покриття і полотна блоків дозволяє експлуатувати отриману конструкцію впродовж 30-ти і більше років, чим не може похвалитися жоден інший вид стелі.

При необхідності можна виконати швидкий демонтаж плит і рейок, або замінити один з пошкоджених механічним шляхом сегментів. У будь-яку з плит можна врізати світильники, вентилятори, акустичну систему, витяжку та інші прилади. Монтаж електрозалежної техніки проводиться на місці, адже вільний простір між стелею і плитами дозволяє робити все необхідне. Надалі через ці плити буде забезпечений доступ до проводів.

За допомогою такої легкої конструкції можна легко позбутися кривих стель, не виконуючи ніяких підготовчих робіт. Проте висота в приміщенні повинна дозволяти відняти від неї 15-20 сантиметрів, і при цьому не створювати дискомфорту людям.

Ось так, самостійно або за допомогою майстрів, можна оформити інтер'єр приміщень в стилі від модерну до хай -тек.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті