КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Плюси і мінуси різних будматеріалів для сходів

У даній статті мова піде про найбільш популярні і затребувані матеріали, які сьогодні використовують для зведення різних сходів.

Дерево є найпопулярнішим матеріалом для зведення сходів в дачних будівлях і заміських будинках. Дерев'яні сходи добре виглядають в будівлях, побудованих не тільки з дерева, але також з бетонних блоків і цегли. Для сходів можна використовувати і тверді породи деревини, наприклад, ясен, клен, бук або дуб, і м'які - модрину, ялину чи сосну. Звичайно ж, сходи, зроблені з твердих порід дерева будуть набагато довговічніші і міцніші, але при цьому і істотно дорожчими.

Також слід брати до уваги, що з часом дерев'яні сходи можуть дати усадку, і в цьому випадку слід відрегулювати кріпильні з'єднання. А щоб дерев'яна конструкція прослужила максимально довго і при цьому не почала з часом розсихатися і скрипіти, бажано підтримувати в приміщенні температуру не нижче 22-х градусів і відносну вологість не вище 70%. Крім того, встановлювати різні опалювальні прилади слід на значній відстані від конструкції, а її поверхню потрібно захищати від впливу прямих сонячних променів, гниття і займання, благо професійні засоби для захисту деревини зараз досить легко придбати у відповідному будівельному магазині.

Бетон дає можливість надавати монолітним і збірним сходам найрізноманітніші форми - починаючи від класики і закінчуючи хай-теком, а також використовувати для декору різні оздоблювальні матеріали - керамічну плитку, дерево, натуральний камінь і т. д. Конструкції з залізобетону дуже міцні, безшумні, довговічні і вогнетривкі. Однак зведення подібних сходів пов'язане зі значними витратами, тому що необхідно застосовувати різні підйомні механізми.

Метал по праву вважається одним з найбільш надійних і міцних матеріалів для сходів, які, як правило, роблять з чавуну, латуні, алюмінію, титану та нержавіючої сталі.

Скло на сьогоднішній день вважається найбільш авангардним і незвичним матеріалом, використовуваним для створення огорож і сходів конструкцій. Крихкість таких конструкцій оманлива, бо їх роблять з багатошарового скла типу «триплекс», а для зменшення ковзання використовують спеціальні смуги або різний не ковзний матеріал.

Натуральний камінь (онікс, мармур, граніт і т. д.) володіє значною вагою, тому з нього роблять лише балюстраду і покриття ступенів, а сам каркас конструкції виробляють із залізобетону або іншого матеріалу.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті