КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Пластикові відкоси

Здавалося б, зовсім недавно в наше життя стрімко увірвалися нові будівельні технології. При будівництві та ремонті приміщень почали застосовуватися сучасні матеріали, одним з яких є пластик. Давайте домовимося, що вироби з полівінілхлориду (ПВХ), якого існує безліч різновидів, будемо називати пластиковими. Сьогодні вже нікого не здивувати пластиковими вікнами або дверима. Зверніть увагу, як акуратно виглядає дверний або віконний проріз з цими пластиковими виробами і такими ж відкосами всередині. Відрадно, що відійшли в минуле ті часи, коли щорічно, а то й два рази на рік доводилося ремонтувати відкоси. Постійно виникали проблеми, то штукатурка відвалювалася, то фарба лущилась і відшаровувалася і доводилося заново підштукатурувати і підфарбовувати. пластикові відкосиАле слава Богу, ситуація на ринку будівельних матеріалів кардинально змінилася в кращу сторону і тепер будь-яка людина, починаючи ремонт житлового чи офісного приміщення задає собі питання, а чи не краще купити пластикові відкоси і забути про періодичне ТО віконних і дверних прорізів.

Тим більше, що є з чого вибирати. Виходячи з ваших потреб, можна застосовувати як звичайні пластикові відкоси, так і відкоси з сандвіч-панелей, і ті й інші мають свої переваги. Так наприклад основна перевага звичайних пластикових відкосів - їх невелика ціна при відмінних декоративних характеристиках. Відкоси з сандвіч панелей хороші тим, що крім декоруючих властивостей служать ще як додаткова звуко- та теплоізоляція. Різноманітна колірна гамма, а так само різні розміри дозволяють легко підібрати потрібний матеріал. Крім того, при монтажі відкосів застосовуються спеціальні добірні елементи у вигляді пластикових кутників, профілів і т.д., призначені для закладення стиків між рамою і відкосом, між відкосом і стіною.

Крім додання вашому віконному чи дверному отвору пластикових відкосів естетичних властивостей, присутня ще й економічна складова. Давайте порахуємо, у скільки щорічно обходиться ремонт оштукатурених поверхонь і справа не тільки в грошах, але й у витраченому часу, фізичних і моральних зусиллях. Тому починаючи ремонт приміщення не забудьте про пластикові відкоси і встановити їх, якщо ви раніше цього не зробили. Після їх встановлення ви надовго забуваєте про проблеми, залишається тільки час від часу змахнути пил і ваші вікна та двері будуть довгий час радувати своєю чистотою і бездоганністю.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті