КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Оздоблення балконів під ключ

Балкон може розцінюватися як стратегічно важливе приміщення, де можна не тільки зберігати старі речі, які шкода викинути, але й відпочивати, пити чай і каву в затишних умовах.

Щоб зробити балкон по-справжньому комфортним, необхідно провести реконструкцію, що включає заміну віконних конструкцій та проведення теплоізоляційних робіт. Ремонт балкона також включає оздоблення, яке може виконуватися пластиковою чи дерев'яною вагонкою, панелями МДФ чи гіпсокартоном. Фінішна обробка може проводитися за бажанням замовника - наклеюванням шпалер чи нанесенням спеціальної водостійкої фарби.

Насамперед, приступаючи до ремонту балкона, необхідно купити пластикові вікна, які в широкому асортименті пропонуються сьогодні на ринку. Вибрати найбільш підходящі віконні конструкції можна в інтернеті.

Для встановлення на балкон найбільш підійдуть розсувні віконні системи. Заодно можна вибрати не тільки розсувні віконні конструкції, але і дверні, які дозволять вигідно організувати вхід на балкон. Розсувні двері істотно економлять вільний простір, до того ж, вони значно зручніші в експлуатації, ніж звичайні розсувні двері. У виробництві дверей використовується унікальна фурнітура, яка дозволяє виготовляти зсувні системи висотою до 2200 мм.

Зсувні віконні конструкції виконуються з однією стулкою, яка зсувається в бік, або двома, які пересуваються по направляючих.

Якщо повернутися до питання про вибір вікон і їх дизайну, можна зупинитись на вікнах, які будуть гармоніювати з кольором ооздоблення, оскільки сьогодні віконні системи випускаються не тільки в білому кольорі.

Іноді при реконструкції балкона з'являється бажання розширити його площу, для цього проводяться роботи з виносу балкона, які йдуть перед установкою склопакетів. Це досить складна робота, що включає кілька етапів - зняття старих віконних конструкцій, встановлення міцної металевої конструкції, що розширює балкон по периметру, монтаж нових віконних систем.

Звичайно, після скління балкона необхідно провести утеплювальні роботи, щоб балкон не промерзав і не відволожувався.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті