КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Особливості житлової нерухомості в монолітних будинках

Квартири в монолітних будинках мають певні відмінності від об'єктів в цегляних і панельних будинках. Основна відмінність - це можливість створювати квартири за принципом вільного планування. У таких квартирах господарі самі розподіляють житловий простір і встановлюють внутрішні перегородки на свій розсуд. При розробці планування слід дотримуватися певних правил. Наприклад, кількість житлових кімнат обмежена кількістю вікон у квартирі. Але, навіть враховуючи подібні обмеження, мешканці мають досить широке поле діяльності, облаштовуючи своє житло.

Експлуатаційні характеристики монолітних будинків трохи вищі, ніж мають цегляні будівлі. Панельні будинки поки ще сильно відстають за багатьма показниками. Так, наприклад, монолітний будинок відрізняється дуже високими тепло і звукоізоляційні якостями. Сучасні панельні новобудови хоч і перевершують за якістю ізоляції старі будівлі радянської споруди, але для того щоб вони могли зрівнятися з монолітом, панельну технологію потрібно ще довго вдосконалювати. Зате квартири в панельних будинках набагато дешевше коштують. Тому, при тому, що монолітних будинків, сьогодні будують менше, ніж панельних, обидва види новобудов досить швидко знаходять своїх покупців. В даний час продати нерухомість в Зеленограді, в Москві або іншому місті досить просто. Якщо це первинна нерухомість з адекватною вартістю, на неї обов'язково буде попит, оскільки пропозиція на ринку в даний час не задовольняє наявну потребу в новому житлі.

При виборі типу житла потенційні покупці звертають свою увагу на багато нюансів. Якщо людина не сильно обмежена у засобах, вона швидше за все віддасть перевагу монолітному, а не панельному будинку. Притому, що квартири в моноліті більш комфортні, вони ще й більш економічні в експлуатації. Монолітна технологія дозволяє будувати будинки з більшою шириною, а це забезпечує будівлі високу ступінь теплозбереження та істотну економію під час опалювального сезону. Ще одна важлива перевага - це підвищена безпека монолітних будинків, які більш сейсмостійкі, ніж панельні. Такі будинки менше піддані впливу техногенних фактів. У разі виникнення пожежі монолітний будинок має більше шансів уціліти. А якщо яку-небудь квартиру будуть гасити за допомогою брандспойта, то квартири, розташовані нижче по стояку не постраждають від протікання води, як це трапляється в панельних будинках.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті