КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Особливості пластикових вікон

  

Утеплення пластикових вікон В багатьох сучасних будівлях загальна площа вікон досягає 20-35% від усієї площі стін. у зв'язку з тим, що вікна займають майже третину всіх стін, їх конструкції роблять колосальний вплив на формування потрібного мікроклімату і забезпечують належні санітарно-гігієнічні умови в приміщеннях. Основними видами матеріалів, з яких робляться дані конструкції, є пластик (полівінілхлорид), алюміній і, звичайно ж, деревина.

  

Зупинимося спершу на головних особливостях ПВХ і дерев'яних конструкцій, а також на їх відмінностях. У вікон із пластику звукоізоляція в два рази ефективніша, ніж у дерев'яних вікон. Дерев'яні конструкції час від часу можуть пропускати вологу і протяги, що призводить до їх промерзання при низькій температурі. Їх необхідно утеплювати. Що стосується утеплення пластикових вікон, то воно при грамотній установці не потрібне. Тому у виробів з пластика в порівнянні з дерев'яними вікнами теплоізоляційні властивості ефективніші в кілька разів.

  

Вікна з деревини можуть накопичувати безліч шкідливих домішок з повітря, а от пластикові конструкції абсолютно інертні. Характерною особливістю всіх вікон із ПВХ є те, що за ними не потрібно постійного догляду, вони довговічні. Якщо ж деревина почне розсихатися, піддаватися впливу грибків, то її потрібно буде часто підфарбовувати, обробляти спеціальними складами, і, як результат, вам знадобиться реставрація вікон.

  

Що стосується алюмінієвих конструкцій, то хочеться лише зазначити, що пластик все ж значно краще захищає від холоду і сильної спеки, оскільки метал має високу теплопровідність. Крім цього, алюмінієві і істотно дорожчі. Однак, порівнюючи ці два типи виробів, варто зауважити, що пластик є горючим матеріалом. Полівінілхлорид активно розкладається під впливом дуже високих температур. Проте, при 400 ° С без контакту з вогнем пластик буде всього лише плавитися, а деревина і зовсім загориться.

  

Так, дерево здатне зайнятися при температурі в 210 - 270°С, а ПВХ плавиться при 330 - 400°С. От тільки ніяка реставрація вікон в даному випадку не допоможе - вироби доведеться міняти повністю. При плавленні ПВХ виділяє значно менше тепла, ніж дерево і це істотно знижує ймовірність виникнення серйозної пожежі. Також в пластиці міститься невелика кількість хлору, який поглинає горіння. Враховуючи вищесказане, багато страхових компаній розцінюють ПВХ як такий матеріал, який фактично нічим не відрізняється від інших за ступенем створення ризику.

  

Важливою особливістю пластикових виробів є великий спектр можливостей за способами їх відкривання. Утеплення пластикових вікон при цьому здійснюється без будь-яких додаткових труднощів. У першу чергу, вироби можуть бути глухими, тобто не відкриватися. Вікна також можуть бути класичними - поворотними. У наші дні популярність придбали особливі поворотно-відкидні механізми. Їх можна відкривати як усередину приміщення простим поворотом, так і відкидати.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті