КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Обклеювання кімнати шпалерами. Декілька порад

Іноді виникає ситуація, коли ви не збираєтеся повністю робити ремонт у квартирі, а потрібно освіжити тільки одну кімнату. У такому випадку, все одно, потрібно керуватися загальними правилами з проведення робіт з обклеювання приміщень флізеліновимі шпалерами.

Для початку визначимося з видом матеріалу. Якщо це вітальня кімната, то можна підібрати і будь-які настінні покриття. У такій ситуації, швидше роль грає ваш смак і загальні переваги в оздоблення стін. Найчастіше у вітальнях роблять комбіновану обробку стін. Наприклад, частина стіни обробляється декоративним каменем або бамбуковими настінними покриттями, а решта площі обклеюється підходящими настінними матеріалами або забарвлюється фарбою. Ще варіант, поєднання різних фактур і малюнків з однієї колекції полотен. Це виглядає цікаво і по-сучасному. Можна також одну зі стін обклеїти фотошпалерами, а весь інший простір стін однотонними полотнами, пофарбованими у відповідний колір.

Якщо ж обклеювати доведеться спальню або дитячу, то шпалери краще вибрати «дихаючі». Підійдуть відмінно флізелінові або паперові покриття. А ось тканинні, хоча вони і екологічні, вмагають додаткового догляду. Хоча їх випускають з антистатичним покриттям, все одно, щоб не накопичувалася пил, доведеться часто пилососити, а вологе чищення виконувати не можна. Якщо вам подобаються такі шпалери, то оклейте ними спальню для дорослих. Звичайно, у дитячій кімнаті нестійкі паперові настінні покриття будуть зіпсовані дітьми, але в даному випадку, здоров'я дорожче, а шпалери легко переклеїти.

Вибравши відповідну колекцію і придумавши дизайн кімнати, розрахуйте правильну кількість шпалер. Для початку виміряйте довжину, ширину і висоту кімнати. Візьміть з собою ці показники і, коли будете купувати матеріали для оздоблення стін, покажіть їх консультанту - продавцю для остаточного розрахунку кількості покупки. Не забудьте про необхідну кількість підходящого клею.

А далі працюйте за звичайною схемою по обклеювання шпалерами під фарбування наприклад, враховуючи вид матеріалу, їх особливості в його наклейці.

- Підготуйте стіни, очистивши повністю їх від старих покриттів.

- Видаліть все кріплення, відзначте місця отворів, щоб знову не свердлити стіни.

- Зашпаклюйте відколи й поглиблення в стінах. А, якщо є напливи, то постарайтеся їх акуратно збити. При виконанні роботи, звертайте увагу на загальний рівень стін, не порушуйте його.

- Відміряйте першу лінію за допомогою схилу, поруч з вікном, за якою буде виставлятися рівень всіх наступних полотен шпалер.

- Загрунтуйте стіни спеціальним складом або розведеним клеєм для обклеювання.

- Наклеюйте шпалери, враховуючи їх вигляд, виганяючи надлишки клею і щільно притискаючи їх до стін і між собою полотнища на стиках.

- Уникаючи протягів, добре просушіть шпалери. Огляньте всі стіни і видаліть дефекти роботи. Підклейте ті місця стиків, де відклеїлося, і обріжте шпалери внизу в розмір.

За допомогою обклеювання шпалерами ви можете, досить часто, переробляти кімнату, змінюючи її колір і дизайн. І, головне, робота, зроблена своїми руками, приносить набагато більше задоволення.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті